enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşk Hayatınıza Farklı Bir Boyut Kazandırın

Aşk Hayatınıza Farklı Bir Boyut Kazandırın
A+
A-

Yaz mevsimiyle beraber aşk ilişkinizi hareketlendirmeniz ve ilişkinize yeni bir boyut boyut, yeni bir soluk kazandırmanız mümkün. Uzun günler ve sıcak havalar sayesinde artan aktiviteler ve hareketlene sosyal yaşamla bunu başarabilirsiniz. Havaların ısınmasıyla beraber çiftler birbirlerine daha fazla zaman ayırabilir, beraber tatil yaparak baş başa zaman geçirip aşk tazaleyebilirler. Kışın yorgunluğu ve iş hayatının rutinini geride bırakarak bu durumu fırsata çevirmelidir. Çiftler, yaz mevsiminin gelmesiyle ilişkilerinde rahatlama, kendilerine özen gösterme ve bakım yapma gibi kendini yenileme dönemine girmelidir. Uzmanlar, böyle dönemlerin değerlendirilmesinin ilişkiye yenilik ve tazelik getirebileceği görüşünde hem fikirler.
Aşk Hayatınıza Farklı Bir Boyut Kazandırın
Bunu başarabilmek için ilk önce yapmanız gereken sevgilinizle birlikte güzel bir tatil planı yapmak olmalıdır. Bunun için beraberce oturup tatilimizi nasıl geçirebiliriz, ne yaparsak daha verimli ve mutlu oluruz? Sorularına yanıt aramalı ve bunun üzerinde düşünmelisiniz. Tatile çıkıp eğlenmeliyiz gibi sözler sarfetmek sizin açınızdan yanlış olabilir. Çünkü bu durum son bulmayacak bir istek listesi haline dönüşebileceğinden gerçekçi olmayabilir. Ayrıca böyle bir durum tatil palnı olmaktan çıkıp bir ödev listesi haline dönüşebileceğinden sıkıcı olabilir. Kendinize gerçekçi hedefler koymalısınız tatil konusunda. Ne yaparsak güzel bir tatil geçiririz sorusu  üzerinde düşünmeli ve planınızı buna göre yapmalısınz. Tatil programı yaparken çiftler birbirleri dışında kendi başlarına da geçirebileceği ayrı zamanlar yaratmalıdır. Böylelikle tatilinizi ve doğal olarak ilişkinizi monotonluktan kurtarmış olursunuz.
Planınızı yaparken olanaklarınız dışında bir beklenti içine girmemeli, olanaklarınızı dahilinde hareket etmeli ve asla başka çiftlerle kendi ilişkinizi kıyaslamamalısınız. Tatil için tercihiniz baş başa zaman geçireceğiniz romantik atmosfere sahip mekanlar olmalıdır. Bu sayede kaybettiğiniz romantizim ve heyecanı yeniden canlandırmış olursunuz. Asla ailenizden ya da yakın çevrenizden herhangi bir ferdin yazlığını tercih etmeyiniz. Bu durum ilişkinize zarar verebilir. Eğer çift olarak tatil için farklı farklı yerleri istiyorsanız yani biriniz Çeşmede tatil yapalım derken diğeriniz Bodrumda yapalım diyorsanız muhakkak orta noktada buluşmaya özen gösterin. Ya da en azından bütçeniz elveriyorsa ve zaman kısıtlamanız yoksa bu isteklerinizi sıraya koyarak  biraz birinin istediği yerde biraz da diğerinizin istediği yerde tatil yaparak dinlenmeyi ve yenilenmeyi tercih etmelisiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica