Kadın.Net

Aslan Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Aslan Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Sizlerle gösterişine düşkün kahraman ruhlu aslan erkeği hakkında birtakım özellikleri paylaşacağız. Bu burcun erkeği özellikle lider ruhlu yapısıyla ön plana çıkar. Gösterişli bir yapıya sahip olduğundan çevresindeki insanlar tarafından çabucak fark edilebilir. Sürekli ilgi görmek isteyen ve sözünün dinlenilmesini isteyen bir yapıya sahiptir. Çoğu kez sakin bir yapıya sahipken öfkelendiğinde ise yanında durmak istemezsiniz. Ancak kin tutamazlar. Kahramanlık yapmak onlar için vazgeçilmezdir. Bu yüzden birlikte olduğu kadını sonuna dek korur. Sevdiği adam tarafından korunmak kollanmak isteyen kadınlar için ideal erkek tipi olarak gösterilebilir aslan erkekleri.
Aslan Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Güzel söz söylemeyi bilen ateşli ve romantiktir. Jest yapmaya çok severler bu yüzden sevdiği kadının ayağını yerden kesebilecek bir yapıya sahiptir. Çok fazla sevgi ve ilgi beklediğinden sürekli pohpohlanmak isteyen bir yapıya sahiptir. Birlikte olduğu kadının diğer kadınlardan farklı olmasını beklerler ve partner tercihleri hep bu yönde olur. Aslan erkeği girişken ve atik gibi gözüksede aslında utangaç bir yanları vardır hep. Zor bağlanırlar ancak onun aşkını kazanırsanız şayet size asla ihanet etmeyi düşünmez. Aslan erkeği sevdiği kadınla birlikte iken mükemmel gözükmek ve adeta göz kamaştırmak ister. İlişkiyi renkli tutmak onun doğasında mevcuttur ve bu durum onun yeteneğinin bir parçasıdır.
Güzel aşk sözleri söyler, sıcak samimi ve ateşlidir. Sevdiği kadının ona ilgi göstermesini bekler ancak bu ilgi anaç bir ilgi değildir daha çok kadınsı bir ilgi beklerler. Asil , gösterişli cana yakın, samimi, kendine güveni olan, hayattan ne istediğini bilen kadın ararlar. Böyle biriyseniz şayet güçlü kolları arasında sizi sarıp sarmalayarak aşktan şımartabilir. Özgürlüğüne düşkündür. Ancak aynı özgürlüğü eşine tanımaz hatta sevdiği kadının çalışmasını istemeyebilir. Romantik bir yapıya sahiptir. İlişkinin başlangıcında üstünlüğün kendisinde olmasını ister hatta eşini biraz ezebilir. Ancak ilişkinin ilerleyen safhasında rollar değişir ve sevdiği kadına kendini teslim eder. Mükemmel bir eştir ve eşinin arkasında durur. Evde oturan evcimen kadınlardan hoşlanırlar. Bağımsız ve başına buyruk kadınlarla beraber olmak istemezler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica