Kadın.Net

Çiçekler Aşkınızı Haykırıyor

Çiçekler Aşkınızı Haykırıyor

Tüm dünyada aşkın en masum ve en temiz halidir çiçekler. Bir çok çiçek ilişkilerde özel anlamalar taşır. Özel günlerimiz hep çiçeklerle anlatır, sevincimizi, hüznümüzü mutluluğumuzu yine çiçekler yoluyla aktarırız karşımızdaki kişilere. Ayrıca çiçekler mutsuzluğu ve depresyonu önlemede size yardımcıdır. Çiçek verdiğiniz kişi hayattan daha fazla zevk almış mutlu kişiler olacaktır. Sevgilinize neyi anlatmak istiyorsanız bu çiçeklerle mümkün. Hem rengi hem de türü sizin duygularınızı anlatmaya yetecektir. Bunun yanında çiçekler paylaşmanın da sembolüdür. Güzel duyguları ve yoğum hisleri paylaşmanın sembolü. Beyaz gül, masumiyetin sembolüdür.
Çiçekler Aşkınızı Haykırıyor
Ayrıca saf ve masum bir aşkın sembolüdür. Temiz, içten ve samimi duyguların yansımasıdır. Bunun yanında sevgiliden güzel bir haber beklediğinizde de beyaz bir çiçek gönderebilirsiniz. Pembe gül ise karşınızdaki kişinin size ilgi duyduğunun habercisidir. Gönlüm sende anlamı taşıyan bu çiçek tutkulu bir aşkın habercisidir. Aynı zamanda gençliğin rengidir ve gençliğin verdiği enerjik ve tutkulu bir aşkı temsil eder. Eğer kırmızı bir gül aldıysanız bu havada romantizim kokusunun yoğun olduğunu gösterir. Kırmızı gül ilişkide doruk noktadır. Mükemmel bir ilişkinin son noktasıdır denilebilir. Ayrıca cesaret ve kararlılığın rengidir kırmızı. Sarı çiçek ya da sarı güller soğukluk, sadakatsizlik ve ilişkide sona gelindiğinin işaretidir. Turuncu bir çiçek ise duygusal anlamda yoğun yaşanılmış başarılı bir ilişkiyi temsil eder. Mor ise mütevazı duyguların göstergesidir.
Cömert ancak dışa vurulamayan duyguları temsil eder. Çekingen aşıkların tercihidir bu renk. Lila engel tanımayan bir aşkın rengidir. Aynı zamanda sadakat anlamı da vardır. Turkuaz renk duygusal tatmin ve memnuniyeti temsil eder. Mavi renk yumuşak huylu olmanın göstergesidir. Yeşil renkli bir çiçek ilişkinizde ümidin rengidir. İlişkinizin bahtı açık olduğunu ve ümitsizliğe düşmemeniz gerektiğini vurgular. Bunların dışında açelya aşkınızın sona erdiğini ve herşeyin bittiğini, artık geri dönülmez olduğunu anlatır. Kamelya kusursuz bir aşık olduğunuzun habercisidir. Fulya çiçeği ise dargın sevgililer için geri dön anlamı taşımaktadır. Kırmızı lale aşkın itirafıdır. Menekşe alçak gönüllülüğü ve sadık bir aşığı ifade eder.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica