enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayrılık Acısı Ne Kadar Sürer

Ayrılık Acısı Ne Kadar Sürer
A+
A-

Bütün ilişkilerde korkulan nokta bir gelirde ayrılık yaşanırsa ne yaparım olur. Siz ilişkinizden eminsiniz ancak ters giden bir şeyler var ve sevgiliniz size ayrılmak istediğini söyledi. Bu durumda ilk tepki olarak ne söyleyeceğinizi ne yapacağınızı bilemezsiniz ve afallarsınız. Bunlar çok normal davranışlardır. Karşı tarafın söylediği her söz size kötü gelir çünkü sizi terk etmiştir ve nefret uyandırmıştır ister istemez. Beklemediğiniz anda ortaya çıkan ayrılık sizi olduğundan fazla üzecektir ancak karşı tarafı da dinleyip anlayış göstermek gerekiyor. Bir düşünün onun yerinde siz olabilirdiniz yani ayrılmayı isteyen kişi siz olabilirdiniz.
Ayrılık Acısı Ne Kadar Sürer
Ayrılık isteğinin hemen ardında bir çok davranış sergileyeceksiniz. Bunu üzüntüden, hırsınızdan, kızgınlığınızdan yapabilirsiniz. Bununla beraber ayrılık nedeni olarak kendinizi görüp kendinize kızıp suçlayabilirsiniz. Ancak unutmayın ki bu çok yanlış bir harekettir. Bu ayrılık durumlarında beklenmeyen durumda yaşananlar size yanlış adımlar atmaya neden olabilir. Bunun için yapmanız gereken kendinizi suçlamak, geriye dönüp hatalar, kusurlar aramak olmamalıdır.  Davranışlarınızı kararlarınızı ayrılığın hemen ilk sıcak anında değil oturup düşünüp karar vermek olması sizin için daha sağlıklı olacaktır.
Ayrılığı gözünüzde çok büyütmemeniz gerekmektedir. Dünyanın sonu değil bu sonuçta. Elbette yaşanmışlıkları bir anda silip atmak kolay olmayacaktır ancak geçmişte kalmakta doğru bir davranış değildir. Kendinize yeni bir yaşam şekli yeni bir yön bulabilirsiniz. Daha önce yapmak istediğiniz ancak yapamadığınız şeyleri de kendinize bir fırsat bularak değerlendirme imkanınız olmuştur artık. Unutmayın ki her ayrılık yeni bir yaşam ve yeni bir başlangıç olacaktır. Kendinizi yıpratmanız geçmişe takılı kalmanız sadece ve sadece sizi tükenme noktasına getirecektir. Yeni umutlara pencere açmak için tam zamanı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica