enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Ayrılık Bahaneleri!

Erkeklerin Ayrılık Bahaneleri!
A+
A-

Erkeklerin Ayrılık Bahaneleri!
Erkek arkadaşın sizden ayrılmak istiyor ve bunu dile getirmekte zorlanıyor. Bunun için size bir takın bahaneler üretecektir. Kadın.net olarak size bu bahaneleri sıraladık.
Erkeklerin ilk olarak kullandıkları bahanesi ailevi sorunlarım var ve sana odaklanamıyorum ayrılmamız en iyi demek olacaktır. Bunun bir bahane olduğu belli ancak aile meselesi ortaya konulduğu için çokta ısrar edilmeyeceğini bilir ve uğraştırmadan ayrılığı sağlar.
Anneye çok düşkün olduğunu bildiğiniz sevgilinizin sizden ayrılma sebebi annesinin sizi sevmediği ve bu yüzden annesi kırmak ve üzmek istemediği için sizden ayrılmak istediği olacaktır.
Diğer bir bahane ise aranızda ki kültür ve gelenek farkını bahane etmektir. Farklı kültürlere ait olabilirsiniz ancak bunun ayrılık sebebi olacağı çokta inandırıcı bir durum değildir. Bahane olduğu çok açık ortadadır.
Sen daha iyilerine layıksın ben senin sevgini hak etmiyorum lafı da başka bir bahane olacaktır. Aslında bunu size duygu sömürüsü yapmak ve sizi kırmamak için kullanacaktır.
Bu dönemlerde çok yoğun olduğunu, başını kaşıyacak vakti olmadığını bu yüzden de size vakit ayıramadığını dile getirerek ayrılığı seçecektir bu da çok kullanılan bir yalandır. Size vakit ayıramadığı sizinle ilgilenemediğini ve sizi üzdüğünü söyleyecektir.
Durduk yere karşınıza gelip ayrılmak istiyorum seninle olmuyor, ben eski sevgilimle tekrar barıştım diyebilir. Ancak bu sizi sinirlendirip direk ayrılığı kabul edeceğinizi bildiği için kullandığı bir bahanedir. Aslında eski sevgilisiyle barışmamıştır.
Eğer siz evliliği çok isteyen biriyseniz, size sunacağı bahane evliliği düşünmediği ve kendisini kariyerine adadığı bu yüzden de size engel olmak istemediği gibi bir bahane olacaktır.
Bu aralar bunalımdayım ve yalnız kalmak istiyorum demesi de sizden sıkıldığı için yeni arayışlara girmek istediğidir. Ancak sizden nasıl ayrılacağını bilmediği için bu bahaneye baş burmuştur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica