enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerde Saç Ekimi

Erkeklerde Saç Ekimi
A+
A-

Erkeklerde saç ekimi son yıllarda yaygın olarak yapılmakta. Türkiye’de saç ekim uzmanları bu işi oldukça iyi yapıyor ve neredeyse dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye saç ekimi için insanlar geliyor. Saç ekimi 7’den 70’e herkeze yapılan bir operasyondur. Saç ekimi yaptırmak isteyenler saç ekimi yapan doğru adreslere gitmelidir. Örneğin merdiven altı olarak tabir edilen ruhsatsız ve çalışma izni olmayan yerlerde saç ekimi yaptırmak oldukça riskli olur. Saç ekimi için yapacak olan uzmanın kesinlikle saç ekimi yapabilir belgesine sahip olması gereklidir.
Saç ekimi
Saç ekimi yapacak olan uzmanın genellikle plastik cerrah olmasına dikkat etmelisiniz. Saç ekimi estetik bir operasyon olduğu için saç ekimini yapacak olan doktorunda estetik doktoru olması gereklidir. Saç ekimi yapılan kişinin saç çizgisi tamamen estetikle alakalı bir olaydır. Saç ekimi yaptırmak için ilk önce kişinin yüz hatlarına uygun olan saç çizgisi oluşturulmalıdır. Saç çizgisi yüzün şekline göre yapılmadığı zaman estetik olmayan sonuçlar ortaya çıkar. Saç çizgisi yüz hatlarına uyumlu ve yuvarlak hatlı olmalıdır. Düz bir şekilde belirlenen saç çizgisi kişinin estetik görünüşünü tamamen bozar. Saç çizgisi alın ve saç arasında bulunan hattır. Bu hat saçın çok daha doğal görünmesine yardımcı olur.
Saç insan kafasında bulunan ve estetik görünmesini sağlayan bir parçadır. Saç dökülmesi yaşayan erkekler geç olmadan çözüm yolu aramalı saçlarını tamamen kaybetmeden saç ekimi yaptırmalıdır. Son gelişen teknolojide erkeklerde saç ekimi için yeterli miktarda saç kökü bulunmadığı zaman göğüs kıllarında da saç ekimi yapılabilmektedir. Saç ekimi için geliştirilen bir kaç yöntem vardır. Bunlardan en çok tercih edilen yöntem fue yöntemidir. Saç kökleri çok ince ve az olan kişilerde saç ekiminde fut yöntemi uygulanır ve buda cerrahi bir işlemdir.
Ense kısmından saç kökleri tek seferde alınır ve ayrıştırılarak ekim gerçekleştirilir. Saç dökülmesi yaşayan kişiler saç dökülmesi tamamlandıktan sonra da saç ekimine gidip ekim yaptırabilirler. Saç ekimi işlemi genellikle ağrısız ve acısız olur. Saç ekimi yaptırdıktan sonra kişi genel yaşamına devam edebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica