enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler ve Göz Altı Torbaları

Erkekler ve Göz Altı Torbaları
A+
A-

Estetik görüntü olması için çabalayan ve uğraşan bunları dert eden artık sadece kadınlar değil. Erkekler son dönemde estetik görünümlerine oldukça özen göstermeye başladı ve estetik ameliyatlar bile olabiliyorlar. Estetik ameliyatlar sadece kadınların burun, meme, kulak gibi yerlerinde düzenleme yaptığını düşünürdük. Artık son dönemde erkekler estetik ve daha iyi görünmek adına daha fazla çaba göstermeye başladı. Erkeklerin estetik olarak son yıllarda yaptırdığı saç ekimi olarak bilinsede bunun yanında bir çok estetik operasyonları geçirenler de var.
Erkekler ve Göz Altı Torbaları
Erkeklerin genellikle estetik yaptırma nedenleri yorgun görünen bir surat ifadesi. Erkekler botoks ile bu şekilde yorgun görünen surat ifadesinden kurtulmak istiyor. Suratın yorgun ifadesi giderken yüzde oluşan kırışıklara aldırış etmeyen erkekler için daha dinç görünmek çok daha önemli. Yüzde oluşan kırışıklık birçok erkek için olgunluk ifadesi olduğu için bu durumdan rahatsız olmuyorlar. Botoks yöntemi ile yüzdeki yorgun ifadeden kurtulan erkekler son yıllarda bi hayli fazla. Özellikle düşük kaşlı olan erkeklerde botoks ile kaşlarını kaldırmayı tercih ediyor. Bu yöntem uygulanırken kesinlikle kaşların yüksekliği çok doğru ayarlanmalıdır.
Erkeklerde düz kaş çok daha çekici bulunmaktadır. Göz altı torbalarından sıkılan ve rahatsız olan erkekler için yapılan estetik operasyon ile göz altı torbalarından tamamen kurtulunması mümkün. Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay yıllarca göz altı torbalarıyla yaşadı. Son olarak ufak bir estetik operasyon geçiren Nurgül Yeşilçay tamamen göz altı torbalarından kurtulmuş oldu. Estetik operasyon geçirmek istemeyen ve hafif göz altı torbasına sahip olanlar için hazırlanacak kür sayesinde hafifletmek mümkün.
Evde hazırlanan kolay tarif sayesinde göz altı torbalarından kurtulmak artık çok kolay: 1 yemek kaşığı badem yağı, 2 yemek kaşığı at kestanesi yağı, 1 yemek kaşığı buğday özü yağı, 1 ampul e vitamini. Bu malzemeler eşit oranda karıştırılır ve her gece uyumadan önce göz altlarına uygulanır. Bu sayede göz altı torbalarından kurtulmuş olursunuz.
Göz altı torbaları bazı kronik hastalıklardan kaynaklanabilen bazen de genetik nedenlere bağlı olabilen rahatsız edici bir estetik olmayan görüntüdür.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica