enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerde Botoks Yaptırıyor

Erkeklerde Botoks Yaptırıyor
A+
A-

Botoks denildiği zaman akla gelen kadınlar artık yok. Çünkü erkeklerde son dönemde yoğun bir şekilde botoks yaptırıyor. Erkeklerin son yıllarda en çok yaptırdığı işlem botoks oldu. Kadınların ve erkeklerin anotomisi farklı olduğu için yaşlılık şikayetleri de birbirinden oldukça farklı gelişir.
Erkeklerde Botoks
Erkeklerin yüzlerinde en büyük sorunu yorgun görünme
Son yıllarda erkeklerden en çok duyulan estetik görünüm şikayetleri yorgun bir yüz ifadesi olmaktadır. Botoks yaptırırken ne istediğinizi açıkça karşı tarafa yani uzmana anlatmalısınız. Genellikle kırışıklık şikayeti değil yorgun bir görüntüden sıkılanların botoks yaptırmak istediği son yıllarda çok sık karşılaşılmakta. Bu şikayet ile gelen erkeklere botoks yaparken hedef sadece yorgunluğa neden olan bölgelerin giderilmesi gereklidir. Erkeklerin yüzlerinde oluşan çizgiler onları daha olgun gösterdikleri düşüncesinden dolayı çizgiler onları rahatsız etmez. Yüzlerinde bulunan yorgun ifade erkeklerin korkulu rüyası halindedir. Erkekler botoks sonrası giden yorgun ifadeden oldukça memnun olurlar ve yorgun ifadeden sonra yüzdeki çizgiler onları rahatsız etmez. Yüzdeki kırışıklık için erkeklerin anotomisi kadından oldukça farklı olduğu için derin yastık çizgiler göz ve alında oluşur. Bu çizgiler oldukça derindir ve botoks ile geçmez lazer veya dolgu gereklidir.
Erkeklerin şikayetleri
Erkekler genellikle yüzlerinde şikayetçi oldukları akne izleridir. Ergenlik çağından kalan akne izleri erkekleri oldukça rahatsız eder ve izlerin giderilmesi için botoks yaptırmayı tercih ederler. Bu izlerin giderilmesi oldukça basittir. Hafif uygulanacak dolgu veya Fraksiyonel lazer akne izleri gibi problemlerin çözülmesinde yardımcı olur. Bazı erkeklerin düşük kaş şikayetleri de olmaktadır. Bu gibi durumlarda kaşın fazla kaldırılması doğru değildir. Düz kaş erkeklerde en çok tercih edilen ve beğenilen şekildir. Bu nendenle işlem uygulanırken bu hassasiyet atlanmamalıdır. Kaş göz mesafesi çok açık olmayan erkekler daha fazla beğenilmektedir. Bu nedenle kaş göz mesafesininde doğru ayarlanması gereklidir. Erkeklerin bir diğer şikayetleri ise göz altı torbalarıdır. Göz altı torbalarının giderilmesi oldukça basit bir işlem olsada göz altı torbaları tedavi edilmediği takdirde çok içki tüketen ve bıkkın bir ifade oluşmasına neden olur. Göz altı torbalarından şikayetçi olanların öncelikle troid ve sinüzit hastalıkları varmı diye araştırılmalıdır.
 
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica