enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Damatlık Seçimi

Damatlık Seçimi
A+
A-

Yaz sezonu bahardan başlar ve düğünlerin olduğu en yoğun zamanlar yaşanır. Yazın en kavurucu sıcaklarında bir süre ara verilsede kış olmadan son bahar’da düğünler yoğun olarak devam eder. Bir çok yazı vardır düğün hazırlıkları gelinlikler organizasyon’da yapılacaklar vs vs.. peki ya erkekleri burda düşünen yokmu.. Erkekler nasıl damatlık giymeli vücut tipine uygun damatlık nasıl olur diye erkekleri düşünen yok. Biz sizin için birkaç önemli detayı paylaşarak en doğru damatlığı kendinize göre seçmenize yardımcı olmaya çalışacağız. Damatlar öncelikle vücut tipini iyi incelemi ve belirlediği şekil ve ten rengi doğrultusunda damatlık seçmelidir. Damat hem vücut tipine uyum sağlamalı, bir yandan ten rengi çok önemli damatlık rendi seçiminde, öte yandan gelinlik ile de uyum sağlamalı. Çok klasik bir gelinliğe spor bi damatlık alarak asrın hatasını yapmayın. Modern bir gelinin yanında dedenizin damatlığı almış gibi görünmeyin. Her zaman gelinlerin işi zor gibi görünsede aslında erkeğin damatlık seçimi çok daha zordur. Vücut tipine göre seçilmesi gereken damatlıkta yapılan hata vücudun bütün kusurlarını ön plana çıkarmanıza neden olacaktır.
Damatlık Modelleri
Kilolu erkekler: Ten renginiz ne olursa olsun renk seçme şansınız olmayacaktır. Kesinlikle siyah renkten vazgeçmeyin. Düğün fotoğraflarınıza baktığınız zaman mutlu olmanız pişman olmamanız gereklidir. Muhteşem bir damat kemeri takmalı ve ceketinizin ön düğmelerini açık bırakmalısınız. Bu şekilde şık bir kemer göbeğinizi kesecek ve daha şık görünmenizi sağlacaktır.
Kaslı Erkekler: Slim fit modellerden uzak durması gereken erkek vücut tipidir. Kaslı erkekler özelliklede çok fazla kaslı olan erkekler slim fit seçmemelidir.
Kaslılar: Aşırı derecede kaslı olanlar, kesinlikle slim fit modelleri tercih etmemeliler. Slim fit damatlık içinde kaslı vücudunuz her an üstünüzde patalacak kıyafet olarak görünecektir. Aşırı kaslı olan erkeklerin geniş kesim damatlık seçmeleri çok daha iyi olacaktır.
İdeal Kilo: İdeal kiloya sahip erkekler için en uygun damatlık slim fit olacaktır. Cool ve formda görünmeniz için slim fit size en uygun damatlık olacaktır.
Zayıf: Zayıf erkekler içinde en uygun damatlık slim fit olacaktır.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica