enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Takdir Bekler

Erkekler Takdir Bekler
A+
A-

Yaşanan bir ilişkide erkeklerin en sevmediği şeydir tenkit edilmek. Her zaman takdir edilmeyi bekler ve ilişkide hata yaptığı zaman uyarılmaktan hoşlanmazlar. Erkekler yaptığı işin sorgulanmasından hoşlanmaz ve başarısız oldukları zaman bunun üstelenmesini sevmezler. Erkekler aslında her zaman ne yapmaları gerektiklerini bilirler ama bunu söylemeselerde karşısındakine ceza vermek isterler.
Erkekler Takdir Bekler
Unutmuş gibi yaparlar ve kadınlar bunu aslında kendi hatalarından dolayı olduğunu kabul etmek istemezler. Erkekler kadınların yumuşak huylu olmasını ister ve her ne olursa olsun olaylara karşı sessiz ve sakin yaklaşmasını beklerler. Erkekler çalışıp çabaladıkları zaman takdir bekler ve eşinin kazancına göre harcamalar yaparak her durumda mutlu olduğunu göstermesini beklerler. Erkekler alsında yol gösteren kadınları sever. Hata yaptıkları zaman dır dır ederek ‘ben sana demiştim girme bu işe’ diyerek değilde ‘kısmet hayatım bir sonraki sefer bu şekilde yapmazsın’ diyerek ona yol gösteren eş beklerler.
Hata yapmak insanın doğasında vardır ve erkekler yetiştirilme şeklinden dolayı biraz daha sözü geçen ve yaptığı hatalar sorgulanmayan varlıklar olmuşlardır. Bu durumda kadınlar için görev fazla gibi görünsede aslında olması gereken bazı durumlar vardır ve kadınların bunları yaptığı zaman daha mutlu olduğu görülmektedir. Bir kadın sessiz kalmayı ve sevgi dolu olmayı uzun süre aralıksız yapar ve bu yaptığını da karşı tarafa ben böyle yapıyorum şöyle yapıyorum diyerek değil sabırla hareketleriyle göstermeyi başardığı zaman o kadına cevap vermeyecek erkek yoktur.
Olaylara pozitif bakabilen kadınlar erkeklerinin her durumda arkasında olabilen kadınlar eşleri tarafından farkedilir ve bunu dile getirmesede düşünmeye başlar. Erkekler kadınlar gibi değildir yaşadığı her duyguyu dile getirmezler. Mutsuz olduğunu sevilmediğini düşünen kadın karşısındaki eşinin sevgisini öğrenmenin yollarını bulmalı ve ona dır dır yaparak değil güzel huylu davranarak söylettirmelidir. Tenkit edilmekten hoşlanmayan erkekleri birşey yapması konusunda da sert dille uyarmayın.
Güzel huylu olun ve sakin sevgi dolu yaklaşın göreceksiniz ki buna tepkisiz kalan erkek yoktur. Yaptığınız fedakarlıkları sürekli olarak dile getirmeyin. Yaşamınızı onun için heba ettiğinizi sürekli olarak dile getirmeyin giden gitmiş artık geleceği kurtarmak için onu ne kadar sevdiğini söyleyin ve tekrar olsa yine onunla olacağınızı söyleyin(durum böyle olmasada geri dönüş yok artık:).

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica