enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Nasıl Kadınları Sever?

Erkekler Nasıl Kadınları Sever?
A+
A-

Erkekler kendilerini seven kadınları sevmezler. Sıradan, doğal ve içten olmanız çok önemlidir. Bununla beraber kendi konumlarında dolayı sevilmeyi de istemezler. Bir kadın kendilerini sevecekse eğer bunu yüksek bir konuma sahip olduğu için değil kendisine karşı gerçek bir şey hissedildiği için sevilmek ister erkekler. Erkekler karşılarında güçlü duran kadınları severler. Kişilik ve duygu olarak zayıf kadınlardan hoşlanmaz erkekler. Onlara bir birey olarak değer verirler aynı değerin kendisine verilmesini de isterler. Karşısında güçlü durduğunuz kadar gizemli durmaya da çalışın.
Erkekler kolay kazanılan kadınları sevmezler. Onlar için zoru başarmak önemlidir. Sizin hakkınız da bilmedikleri olsun ki bunları sizinle yaşayarak öğrensin. Bu yüzden kendinizle ilgili her şeyi anlatmayın ki gizeminiz artsın. Evet gizemli olun her şeyi anlatmayın diyoruz ama bu erkeklerden her şeyi gizleyin onlara yalan söyleyin anlamına gelmiyor. Erkeklere karşı açık sözlü ve dürüst olun. Fikirlerinizin, düşünceleriniz her zaman arkasında durun. Bakımlı, ve nazik olmanızın yanında, biraz karmaşık da davranmanız gerektiğini unutmayın. Elbette erkekleri etkilemenin yolları arasında ona güven vermeniz de yer alıyor, ama hemen değil, zaman içerisinde verilmesi gereken bir güven duygusundan söz ediyoruz.
Erkekler Nasıl Kadınları Sever
Onlara göre çok para harcayan kadar gereksiz şeylerle uğraşan bir kadındır. Olması gerektiği kadarını alan ve moda ya uymak değil modayı kendine uyduran zeki kadınları severler. Erkeklere kolay kazanıldığınız duygusunu vermeyin kesinlikle. Bu yapılan en büyük hatalardan birisidir. Her aradığında açmayın mesela merak etsin sizi. Onun haricinde de işleriniz olduğunu sadece onun etrafınızda dönmediğini hissettirin. Unutmayın ki kaçan her zaman kovalanır. Ayrıca çok doğal olun. Erkeklerin çok sevdiği bayan sanatçılar olabilir sizlerde onların yerine geçmeye çalışmayın. Her zaman herkesin güzelliği, ilgi alanı kendinedir bunu da asla unutmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica