Kadın.Net

Erkekler Hakkında Uyarılar!

Erkekler Hakkında Uyarılar!

Hoşlandığınız biri vardır ama onu etkileyemiyorsunuzdur. Mesele ne peki güzel mi değilsiniz? Karakteriniz mi zayıf? Erkekler nasıl etkilenir üzerine bir çok yazı okudunuz ama fazda etmedi mi? İşte şimdi birde bu yazıyı okuyun. Belki hemen hepsi aynı şeyler, işe yaramıyorlar diye düşünebilirsiniz. Bir de şunu düşünün ki belki uyguladığınız taktik yanlıştır. Aslında mesele çok basit erkekleri etkilemenin en kolay yolu çekici olmanız. Çünkü erkekler yapıları gereği hep en çekici olanı ilgi alanına alır. Tabi bunun yanı sıra yapacağınız başka şeylerde var.
Erkekler seksi kadınların varlığını hissedince kendilerine ayrı bir özgüven gelir. Onları elde etmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Bunun sebebi ise seksi kadınların varlığında erkeklerin testosteron seviyelerinde artış olmasına neden oluyor. Bu da demek oluyor ki hoşlandığınız kişinin karşısında seksi ve ilgi çekici olmanın yeterli bundan sonra siz değil o sizi etkilemek için her yolu deneyecektir.
Erkekler Hakkında Uyarılar
Erkekler bu seksiliğiniz karşısında bazı şeyleri unutabiliyorlar. Amerika’da yapılan bir araştırma erkeklerin, kadın sunucu provakatif giyindiği takdirde haberleri çok daha dikkatli izlediğini ortaya çıkarmış. Karşısında ne kadar seksi olursanız yaptığınız şeyleri o kadar dikkatli dinleyip size bir o kadar daha odaklanıyorlar. Bu kadar dikkatli sizi dinleyip seyreden erkekler buna rağmen anlattıklarınıza dair hiçbir şey hatırlamıyorlar. Ayrıca çok dikkatli olmanız gerek bir konuda bazı erkeklere karşı çok dikkatli olmanız. Çünkü bazı erkekler için önemli olan o anki duygularını, arzularını ve isteklerini memnun etmek ve gidermektir. Sizin seksi haliniz karşısında çok etkilenen bazı erkekler her şeyi o an için düşünüp sadece zevk ve vakitle sınırlayabilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica