Kadın.Net

Erkekler Hakkında Püf Noktalar

Erkekler Hakkında Püf Noktalar

Hemen her yazımızda erkekleri etkilemenin, tavlamanın nasıl olacağını, onları nasıl elde edebileceğinizde değiniyoruz. Bu yazımızda onlarla alakalı. Erkekler için bazı püf noktalar vardır ki çoğu zaman buna dikkat bile etmezsiniz.
Erkekler hakkındaki püf noktalara başta temizlik konusundan başlayabiliriz. Her ne kadar belli etmeseler de ya da çoğu temizlik kurallarını dikkate almayıp dağınık olsalar da erkekler aslında temiz kadınlardan hoşlanırlar. Hem kendi temizliğinize, bakımınıza, giysilerininiz, tırnaklarınızın, saçlarınızın temiz olmasına dikkat edin hem de evinizin temizliğine dikkat edin.
Erkekler kendileri spora ve vücut güzelliğine dikkat ettikleri için kadınlarında dikkat etmelerini isterler. Mesela spor yapmak, takımlar hakkında bilgili olmak. Bu çok önemli bir detaydır hem kadınlar için hem de erkekler için.
Erkekler aslında sandığınız gibi kahkahalardan hoşlanmazlar. Tam tersi her ortamda böyle gülüşler yapmanız onlara itici gelir. Gerçek, samimi ve içten bir gülümseme onlar için fazlasıyla önemlidir. Bunun yanı sıra gülmeyi seven erkekler kendilerini güldüren ve kendi yaptıkları esprilere de gülen  kadınları da ayrıca severler.
bayanbilmis.com
Tabi çok önemli olan konulardan biri de kişilik ve kendini bilme meselesi. Kendinden emin, oturaklı, karakteri oturmuş kişiler her zaman erkekler için daha fazla öneme sahiptir. Çift taraflı olan bir dediği diğerine uyamayan kadınlar hiç hoşlarına gitmiyor erkeklerin.
Kadınların kafasında ki erkek profili her zaman yüzü güzel, hoş bir vücudu olan ve ilgi çekici kadınlardan hoşlanan kişilerdir. Bu da yanlış bir bilgidir aslında. Erkekler kendileriyle beraber siyaset, eğitim, bilim vs konularda da sohbet edip, tartışabilecekleri yeri gelince akıl danışabilecekleri  zeki kadınların olmasını isterler.
Erkekler aslında bilinenden daha dikkatli kişilerdir. Yanında her hangi bir konuda ki takıntınızı belli etmeyin. Kendileri takıntılı olmadıkları için takıntılı kadınları kendilerine sorun çıkaran kişiler olarak görüp onlardan uzak dururlar. Onlara sorun çıkarmayan her şeyi beraberken mutlu ve istekli yaptıklarını belli eden kadınlar daha hoş gelir. Her çift arasında yaşanan takım maçları, takımını sevme muhabbetini sorun haline getirmeyin mesela.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica