enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Nasıl Elde Tutulur?

Erkekler Nasıl Elde Tutulur?
A+
A-

Çoğu zaman erkekleri anlamak zor oluyor. Çok iyi giden bir ilişkinin ardından beklenmeyen ayrılıklar gelebiliyor. Bunlar aslında biz kadınların önemsemeyip dikkat etmediğimiz ama erkeklerin içlerinde biriktirdiği yanlışların patlamasıyla meydana geliyor.bu konuda dikkat etmemiz gerek bazı önemli hususlar var ki biz kadınlar bunu ciddiye almayıp erkeklerin bizi anlamadığını bile düşünebiliyoruz.bu yanlışlarımızı şöyle sıralayabiliriz.

Konuşmayan erkeği konuşmaya zorlamak. En büyük hatamız beklide budur. Erkekleri kendimiz gibi düşünüyoruz. Biraz suskun görsek hemen altında bir şeyler arıyoruz. Sürekli soru sorup konuşturmaya çalışacak onunla ilgilendiğimizi onu rahatlatmaya çalıştığımızı düşünüyoruz. Halbuki yanlış burada ortaya çıkıyor. Erkekler konuşmayı ve kalabalığı kadınlar kadar sevmiyorlar.
Erkeklerin sevmediği bir konuda aranızda geçen her şeyi arkadaşlarınızla paylaşmayın. Siz sevgilinize en yakın insansınız ve onunla ilgili her şeyi detaylarına kadar biliyorsunuz. Bunu belki en yakın arkadaşınızla paylaşmak istersiniz ama bunu yaptığınız zaman onu bir adım daha kaybetmiş olursunuz. Bunu özellikle kendinizi onun yerine koyarak düşünün.

Yapılacakların planını önceden yapmayın. Gelecek planını erkekler hiç sevmezler. Bir düşünün bir erkek size iki hafta sonra şu gün su saatte şunu yapalım dese siz bayan olarak hiç düşünmeden tamam dersiniz. Ama bunu bir erkeğe söylediğin zaman aynı cevabı almazsınız. Çünkü bir erkek böyle bir durumda kısıtlandığını emir aldığını düşünür ve bu durumdan hiç hoşlanmaz. Ona öneri yapın emir vermeyin. Böylece kendine de söz hakkı verdiğinizi düşünür ve rahatsız olmaz.
Erkekler Nasıl Elde Tutulur
Erkekler çabuk yaşanan ilişkilerden hiç hoşlanmazlar. Bu durumda bir ilişkiye başladığınızda sen ve ben durumundayken biz kelimesini evlilik meselesini erkek kullanmadan siz sakın dillendirmeyin çünkü erkekler aceleci yapılan işleri ve aceleci kadınları sevmezler.

Ayrıca erkeklerle yaşanan en büyük sorunda hesap ödeme meselesidir. Her yerde hesabı kendileri ödemek isterler. Ancak bir yerden sonra düşünce farklı yerlere kayar. Acaba kullanılıyor muyum? Bu yüzden yanınızdan para eksik olmasın. Bununla beraber kavga ve tartışma sırasında kesinlikle ağlamak yok. Bu durum erkeğin hiç hoşuna gitmez. Aksine suçunuzu örtmek istediğinizi bile düşünebilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica