enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Lazer Epilasyon Tercih Ediyor

Erkekler Lazer Epilasyon Tercih Ediyor
A+
A-

Kadınlar için geliştirilmiş bir alet olarak düşünülsede son yıllarda lazer epilasyon erkeklerin en çok tercih ettiği kıldan kurtulma yöntemi haline gelmiştir. Erkeklerin yüz bölgesi ve boyun bölgesinde yaşadıkları kıl dönmesi ve sivilce problemlerinden dolayı erkekler çoğunluk olarak lazer epilasyonu boyun kısmında tercih ediyorlar. Traş olduktan sonra tariş olmuş bir cilt ve kırmızı kırmızı ufak lekeler erkekleri oldukça rahatsız etmeye yeten bir görüntüdür. Erkekler traş sonrasında ortaya çıkan kıl dönmelerinden de oldukça rahatsız olmaktadır.
Erkeklerde Lazer Epilasyon
Kıl dönmeleri boyun ve üst yanak kısmında çok rahatsız edici olmaktadır. Erkeklerde sırt bölgesinde ve omuz kısmında olan kıllarda oldukça rahatsız edici olmaktadır. Sırt kısmında bazı erkeklerin oldukça fazla kıl yoğunluğu vardır. Bir çok erkek bu görüntüsüne aldırış etmese yeni nesil erkeklerin rahatsız edici bir görüntü olarak gördükleri ve lazer epilasyon tercih ettikleri görülmekte. İki ayda bir yapılan lazer epilasyonda sonuç herkeze göre değişkendir. Herkezin kıl yapısı ve ten rengi farklı olduğu için bazı erkeklere 6 seans yeterli olurken bazısı için 8 seans gerekli olmaktadır. İlk seanstan sonra kılların çıkma şekli ve süreside size yol gösterici olacaktır. Kıllar bazı bölgede oldukça inatçı olmaktadır. Özelliklede kadınların bazı bölgeleri daha inatçı olurken erkeklerde boyun bölgeside bazen inatçı olabiliyor.
Lazer yaptırmayı tercih eden erkekler bununla birlikte estetik merkezine girmişken bazı rahatsız olduğu yerlerde de düzenlemeler istiyor. Özellikle çok fazla terleyen erkekler terlemeye karşı botoks uygulaması tercih ediyor. Erkeklerin kol altları vücudun en çok terleyen bölgesidir. Bununla birlikte kol altı, avuç içi ve ayak tabanı gibi fazla terleyen erkeklerde botoks uygulaması yapılarak şikayetlerden kurtulması sağlanıyor. Ayaklarınızın terlemesinden şikayet ediyor ve botok uygulaması yaptırmak istemiyorsanız ayaklarınızı akşamları bebek pudrası ile pudralayıp çorap giyip uyumanız ve bu işlemi her gün yapmanız durumunda ayak terlemesi şikayetinden azda olsa kurtulmuş olursunuz. Terlemeye karşı botoks yaptırdığınız bölgelerde botoksun kalıcılık süresi 6-8 ay kadardır. Lazer epilasyon ve botoks ile erkeklerinde vücudunda şikayetçi olduğu yılların verdiği yıpranmaların giderilmesi için bu iki yöntem kullanılmaktadır.
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica