enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Kadınlardan Neden Soğur?

Erkekler Kadınlardan Neden Soğur?
A+
A-

Erkeklerin kadınlardan soğuma nedenlerini araştırdık ve çok yanlış bilinen gerçekleri ortaya çıkardık. Bu yazıyı okuduktan sonra sevgiliniz yada eşinizin sizden soğumaması için daha dikkatli mi olursunuz yoksa ben doğalım beğenen böyle beğensin mi dersiniz seçim sizin..
Erkekler vücut hatları ve iç çamaşırları belli olan kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Aksine böyle kadınlar erkeklere itici geliyorlar. Ayrıca dekolte giyen kadınlar içinde de giydiği kıyafeti sürekli çekiştiren kadınları sevmezler. Bu erkekler için göz rahatsız edici bir durumdur.
Erkekler kadında kıl görmek istemezler. Bıyık, kaş, kol vs kıl gördükleri kadınlardan geri dururlar. Onlara göre kıl erkekte olmalıdır. Erkek gibi kadın ise onlara göre değildir.
Erkekler kıskanılmaktan hoşlanmıyorlar. Kıskanıldıkları zaman güven duyguları azalıyor onlara göre. Kendilerine güvenilmediğini hissediyorlar ve kadınlara karşı soğuyorlar.
Erkeklerin yanında davranışlarınıza dikkat edin. Çok aşırı rahatlığınızda onu huzursuz eder aşırı çekingenliğinizde. Ayrıca şımarık davranışları hiç sevmezler. Hemen küsmek, alınmak, trip atmak vs davranışlar erkekleri kadınlardan soğutur.
Erkekler Kadınlardan Neden Soğur
Erkekler kendilerini eleştiren kadınlardan çok çabuk soğurlar. Özellikle şöförlük ve maç konularında erkeklerin üzerine laf söylemeyeceksiniz. Yanlarında duruşunuza çok önem vereceksiniz. Yürürken ve otururken kendinize güveniniz tam olsun ve dik oturun kambur kadınlar erkeklere itici gelir.
Erkekler kadınların ayaklarının bakımlı olmasına ve ayakkabıların temiz olmasına da çok dikkat eder. Ayakkabınız burnu açık bir modelse tırnaklarınızın ojeli olması gerekiyor. kapalı bir modelse ayakkabınızın temiz olması önemlidir. Eğer yürüyebiliyorsanız daha etkileyici olmak için topuklu ayakkabı tercih edin. Yok eğer yürürken sorun yaşıyorsanız hiç bulaşmayın.
Arkadaşlarınızla sevgilinizin yada eşinizin yanında sessiz bir şekilde konuşmayın. Hele bu karşı tarafın sizle arasında geçenler ya da onun duygularıyla alakalıysa kesinlikle bu hataya düşmeyin. Giyim konusunda da dikkat edin ve yanlış bilinen gerçeklerden uzak durun şeffaf askı, postiş saç vs… erkekler doğallığı sever yapmacık olan şeylerden soğumaya hazır beklerler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica