Kadın.Net

Erkekler İçin Eş Adayları Nasıl Olmalıdır?

Erkekler İçin Eş Adayları Nasıl Olmalıdır?

Eş seçimlerine herkes çok dikkat eder. Çünkü bir yaşam gelecek paylaşacağın insanın doğru kişi olmasını istersin. Sonralarda sorun yaşamamak, mutlu olmak için buna çok dikkat edersiniz. Peki ya sizler için ideal eş nasıl olmalıdır? Hiç düşündünüz mü bunu? Biz sizler için düşündük ve erkeklere ideal eş kriterlerini sorduk.
Erkeklere sorulan sizin için ideal eş nasıl olmalıdır sorusuna tabi ki ilk olarak yalan söylemeyen, dürüst, gizli saklı iş sürmeyen kadın olması gerekiyor. aile içinde çok önemli olan bir mevzudur bu. Bayrıca ailesine düşkün olması gerekiyor kadınların. Erkeklere göre ailesine düşkün olan ve aile hayatını önemseyen kadınlar hem erkeğin ailesine karşı hem de kendi yeni kuracağı aileye karşı çok hassas ve dikkatli olur düşüncesi var.
Erkeklere göre ideal eş bakımlı olmalı ancak bu bakımlı lafından kasıt kendisine bakan, her şeye dikkat eden bununla beraber makyajsız, abartısız süslenmeden de kendileriyle her yere gidebilecek kadınlar olmalıymış.
Bununla beraber komik ve ilginç gelebilecek ideal eş için cevaplarda var. Örneğin; erkekler eş adaylarının çok çıt kırıldım, kibar, nazik değil yeri gelince bir erkek gibi esip gürleyen, dizi değil de maç seyreden ve bu maçta erkek kadar iyi tezahurat yapan birisinin olması gerekiyormuş.
Erkekler İçin Eş Adayları Nasıl Olmalıdır
Ya da daha ilginç olanı bir erkek gibi yemek yemesini bilmeliymiş. Oturup kalkmasını bil erkek kadar iyi yapabilmesi, bununla beraber sarhoşken bile dik durması gerekiyormuş.
Erkeklerin tabi ki ideal eş adaylarında aradıkları özelliklerden biriside fiziksel özellikleri. Bu konuda çok dikkatli olan erkekler genellikle ince bedenli kadınları daha çok istermiş. Kadının boyu erkekten kısa olmalıdır cevabının yanı sıra uzun saçlı kadınlar ideal eş olarak daha çok görülüyor alınan cevaplarda.
Ve en büyük sorunlardan birisi daha alışveriş ve para harcamak. Bu konuda da erkekler kısa süreli alışverişi ve az para harcayan kadınları daha çok kabullenirler. Tabi şuna değinelim ki bekletilmekten hoşlanmayan erkekler yani bütün erkekler kendileri gibi kısa sürede hazırlanan kadınları ideal eş olarak görüyorlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica