enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler İçin Siyah Nokta Maskesi

Erkekler İçin Siyah Nokta Maskesi
A+
A-

Erkekler kadnlar kadar cilt bakımlarıyla uğraşmıyo gibi görünselerde onlarında kadınlar gibi cilt sorunları bulunmakta. Özelliklede erkeklerde en çok görülen sorunlardan biriside siyah noktalar. Erkekler yüzlerinde siyah noktaların oluşmasından oldukça rahatsız olurlar. Siyah noktalar için berberde bakım yaptıran erkekleri berberinde açık olan camından görmek mümkün.
Son yıllarda oldukça artan cilt maskesi, bakım maskesi, canlandırıcı maske, yenileyici maske şeklinde bir çok maske çeşidi erkek berbelerinde mevcut bulunmakta. Özellikle büyük Spa merkezlerinde erkek bakımı için neredeyse yok yok. Erkekler için son yıllarda bakım ürünleride oldukça fazla üretilmeye başlandı. Son yıllarda bakımlı erkekler oldukça artış göstermekte. Spa merkezlerine devam eden erkeklerin sadece masajı değil bütün cilt bakımı, el-ayak bakımı sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.
Erkekler için siyah nokta maskesi
Erkeklere özel açılan Saunalarda bütün bakımlar erkeklere uygulanmaktadır. Manikür ve pedikürde son yıllarda erkek bakımına girdi. El ve ayak bakımına özen gösteren erkekler her ay düzenli olarak cilt bakımı, el ve ayaka bakımlarını yaptırıyor. Erkeklerde oluşan siyah noktaları hafta bir defa esmer toz şeker ile yok etmek mümkün.
Siyah Nokta Maskesi:
Esmer Toz Şeker
Yumurta akı
Haftada bir defa bu iki malzeme karıştırılıp cilde uygulanır. Zaman içinde siyah nokta oluşumu engellenirken var olan siyah noktalardan da kurtulursunuz. Yumurta akı cilde gerginlik verdiği için parlayan ve daha genç görünen bir cilde sahip olursunuz. Cilt için gerekli en önemli bakım sudur. Günde 2 litre su içerek canlı ve sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.
Parlayan bir cildin ihtiyaç duyduğu en önemli bakım düzenli uyku ve sudur. Düzenli uyku uyumanız ve vücudunuza yeteri miktarda içme suyu almanız parlak bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. ( meyve suyu, çay kahve gibi sulu içecekler suyun yerine almaz).  Cildin erken yaşlanmasından korunmasını istiyorsanız günde 2 litre suyu içmeli ve düzenli uyku programına girmelisiniz. Düzensiz bir hayat az tüketilen su yüzünüzün yorgun göünmesine de neden olur. Sağlıklı yaşam için hayatın en önemli kuralıdır günde 2 litre su içmek.
 
 
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica