Kadın.Net

Erkekler Hakkında Bilinmeyenler

Erkekler Hakkında Bilinmeyenler

Erkekler Hakkında Bilinmeyenler
Sizden ayrılan erkek neden tekrar geri dönme ihtiyacı duyar hiç düşündünüz mü? Biz söyleyelim. Ya sizi gerçekten seviyor, ya size değer veriyor ve özledi ya da sadece cinsel istekleri için sizi arıyor. Peki bunu nasıl anlayacaksınız? Eğer ayrıldıktan aylar sonra sevgiliniz sizi arıyor ve barışmak istiyorsa bu iyi bir durumdur. Çünkü sevgiliniz sizin değerinizi ve öneminizi anlamıştır ve sizi özlemiştir. Sevgiliniz ayrıldıktan hemen sonra geri döndüyse barışmak istediyse bu da iyi bir durumdur. Sizi gerçekten sevdiğini anlamıştır ve tekrar sizinle birlikte olmak istiyordur. Ancak ayrıldıktan iki üç hafta sonra aradı, barışmak istediyse dikkatli olun kızlar bu sadece cinsel istekleriyle başa çıkmadığı için sizinle barışma isteğidir.
Sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyor olabilirsiniz kimi zaman. Burada güven çok önemlidir. Aksi takdirde güvenin olmadığı ilişki yürümez. Ancak yine de kafanızda sorular varsa bu çok zor bir durumdur. Her hangi bir aldatma olayıyla yada aldatıldığınıza dair küçük bile olsa bir ipucu ile karşılaşmadıkça bunu anlayamazsınız.
Erkeklerin ilk olarak düşünülen konusu cinsel hayatlarıdır. Bu konuda ki düşünceleri ve istekleri çok merak edilen bir durumdur. Aslında kadınların düşündüğü gibi erkek fantazileri yabancılarla değil tam tersi sizinle ve yakın çevrenizle ilgilidir. Erkeklerin fantazilerinde belirli kuralları vardır.Ateşli ve çılgın bir cinselliği olmaması gereken insanlarla yaşamak.
Kadın ve erkeğin birlikte çalışması genelde sorun yaratan olaylarla karşılaşabilirler. Çünkü erkekler kadınların kendinden daha fazla kazanmasını istemezler bu onlar için gurur kırıcı bir durum demektir. Her zaman üstün olmak durumunda hisseder erkekler kendilerini. Ve maaş yüksek olunca hem arkadaş ortamında, hem kendi aralarında en ufak bir maaş konusu açılınca dikkat edin konu farklı taraflara kayabilir.
Erkeklerin aldattıklarını belli eden bazı küçük ipuçları vardır. En basitinden işim var geç geleceğim derler. Neredesin diye sorduğunuz zaman panikliyorsa ne cevap vereceğini bilmiyorsa dikkatli olun aldatılıyor olabilirsiniz. İlişkiniz için güven çok önemlidir. Eğer erkek arkadaşınıza güven verdiyseniz ya da o size yeteri kadar güven verici davrandıysa korkmanıza gerek yok demektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica