enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeğin Aşka Bakışında Kadından Farkı!

Erkeğin Aşka Bakışında Kadından Farkı!
A+
A-

Erkek ve kadın arasındaki farklar asırlardır var olan bir konu bir sorun olarak ortadadır. Kadınlar erkeklerden aşka bakış olarak çok çok farklıdır. Kadınlar daha çok duygularını ön planda tutarken erkekler mantık olarak daha baskın gelirler.
Bizler her anımızı her duygumuzu açık açık yaşarken erkekler hem bizim gibi yaşamazlar hem de bizim duygularımıza yaptıklarımıza anlam veremezler. Biz onları görünce içten mutlu olup güldüğümüz zaman o neden güldün şimdi durduk yere diyerek anlamsız bakarlar.
Kadınlar için çok önemlidir özel günler mutlu olurlar önemli olduklarını düşünürler. Hatırlaması sürprizler yapması bildiğini farkettirmesi çok önemlidir ancak erkekler bunu hiç dikkate almazlar. Küçük bir teferruattır. Önemi yoktur onlara göre her  gün aynıdır. Belki kadınlar özel günlerin hatırlanmadığı zamanlarda önemsenmediğini sevilmediğini düşünürler ancak erkek için bu düşünce gereksizdir. Onlara göre  aşkı günlere kısıtlamak saçmadır. Mesela sevgililer günü .. Onlar bunlara değer vermezler her zaman daha önemli şeylerin olduğunu düşünürler.
 
Bizim için zordur tartışma, kavga, ayrılık kabullenemeyiz. Bu konuda da erkekler kadınlardan farklıdır. Çok kolaydır kabullenmek. Olmuyorsa olmuyordur hayatın gerçeğidir. Bütün olanlar onları etkilemiyor değil tabi ki her zaman olduğu gibi bunları da duygularını dışa vurmazlar duygularından çok düşünceleri mantıkları daha baskındır. Biten ilişki bitmiştir sonucu ne olursa olsun bunu kabullenirler.
Erkek için telefon etmek kadar gereksiz bir durum yoktur. Gün içinde görüşüldüyse bir daha mesaj atmanın aramanın gereksiz olduğunu düşünür. Siz onu aramasanız da onlar için sorun yoktur hatta onları sürekli aradıklarında rahatsız edildiğini düşünürler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica