Kadın.Net

Duygularınızdan Emin Değil Misiniz?

Duygularınızdan Emin Değil Misiniz?

Duygularınızdan Emin Değil Misiniz
Birini seviyorsunuz ya da hoşlanıyorsunuz ancak duygularınızdan emin olamıyorsunuz. Hissettiklerinizin ne olduğunu bilmiyorsunuz ve yardım bekliyorsunuz. İşte bu yazıda sorunuzun cevabını bulmanız çok kolay olacaktır.
Sabah uyandın ve biliyorsun ki bugün yine onu göreceksin. Bu düşünceyle saatlerce ayna karşısında duruyorsanız ve ne giyeceğinizi düşüyorsanız, bir türlü karar veremeyip üstüne birde şaşkınlık yaşıyorsanız evet siz seviyorsunuz.
Zaten bakımlı bir kadınsınız ancak onun sizi göreceğini tahmin ettiğiniz ortamlara giderken daha bakımlı oluyorsanız, kendinizle alakalı en küçük detaylara bile dikkat ediyorsanız evet siz aşıksınız.
Onu düşünüp şiirler ve güzel sözler yazmaya başladıysanız ve bunları onun okuyabileceği fırsatlar yakalamaya çalışıyorsanız evet aşıksınız.
Artık makyajına daha dikkat ediyorsanız ve her hangi ihtimale karşı sürekli yanınızda ayna taşıyorsanız, sürekli kendinizi kontrol edip saçınızda kıyafetinizde ve makyajınızda bozulan bir şeyler olup olmadığını düşünüyorsanız evet sen aşıksınız.
Onun artık kıskanmaya başladıysanız ve kendinizden başka bir kızla görmeye ve konuşmasına tahammül edemiyorsanız, her an size baksın sizinle konuşsun istiyorsanız, hatta daha ileriye gidip kıskandığınızı ona belli ediyorsanız evet siz aşıksınız.
Hava çok soğuk ve tabiri yerindeyse dışarı da kıyamet kopuyor, dışarı çıkılacak bir hava yok. Ama duydunuz ki malum kişi belirli bir saatte belirli bir mekanda olacak. Sırf onu görmek için o hava da bile süslenip, hazırlanıp dışarı çıkıyorsanız ve sizi görmesini sağlamak için çabalıyorsanız evet siz aşıksınız.
Uyku haricinde sürekli aklınızdaysa hatta rüyalarınızdaysa, uyanır uyanmaz eliniz direk telefondaysa ve kendinizi ayna karşısında buluyorsanız ve bütün bunlara rağmen size az geliyorsa ve onu daha çok görüp daha çok beraber olmak istiyorsanız siz ona gerçekten aşıksınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica