enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayrılığa Sebep Olan Şeyler!!

Ayrılığa Sebep Olan Şeyler!!
A+
A-

Ayrılık Sebep Olan Şeyler
Her ilişkide yaşanan bir durumdur ayrılık meselesi. Hoş olmasa da bazen mecburi ayrılıklar yaşanabilir. Bunun sebepleri nedir peki? Neden ayrılıklar meydana gelir düşündünüz mü? Bazen çok sevmek ne olursa olsun ayrılığa engel olamamaktadır. Birbirinizin hatalarını yanlışlarını ancak bir yere kadar kabullenebilirsiniz. Tabi ki her insan hata yapar fakat eğer yapılan hatalar kabullenilip düzeltilmiyorsa, burada bir yanlış var demektir.
Kavgalardan kaçınmaya çalışın. Sürekli meydana gelen kavgalar sizin ilişkinizi çok yıpratacaktır. Bir birinizi yanlış anlıyor olabilirsiniz ancak bu sizin kavga etmeniz anlamına gelmiyor. Sürekli yaşanan kavgalar ilişkinizi ayrılığa sürüklemekten başka bir işe yaramaz. Sadece size kalan sorunlar ve kavgalardan kalan mutsuzluklar üzüntüler olur. Her iki taraf da yıpranır, geriye kalan sadece ve sadece mutsuzluk olur.
Çiftlerin en büyük sorunlarından biriside bir zamandan sonra artık birbirleriyle konuşamamaktır. Birbirinizle konuşacak bir şeyiniz kalmadıysa ve konuşmayı paylaşmayı istemeyen bir hale geldiyseniz bu sizin ayrılık kapısında olduğunuzu gösterin. Çiftler ancak birbirleriyle sağlıklı bir iletişim kurabilirlerse anlaşabilirler ve ilişkileri yürür.
Cinsel yaşam çiftleri birbirine bağlamakta çok önemli etkenlerden birsidir. Bir birinizi arzulamanız ve bu arzularınızın karşılığını bulması çok güzel bir durumdur. İlk başlarda çok güzel giden bir cinsel yaşamınız varken artık daha mesafeli ve uzak davranıyorsanız sevgilinize, ve ondan kaçmaya çalışıyorsanız artık ilişkinizde bir adım daha sonu bulmuştur.
Bununla da kalmayıp yataklarınızı ayıracak kadar birbirinizden koptuysanız ve bir araya gelemiyorsanız bu ilişki zaten bitmiştir ancak dilinizden bitti kelimesinin çıkması beklenmektedir. Yatakları ayırmak mutluluğunuzu, paylaşımlarınızı, isteklerinizi, birbirinizi de ayırmış olduğunuzu göstermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica