enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?

Aldatıldığınızı Nasıl Anlarsınız?
A+
A-

Aldatıldığınızı nasıl anlarsınız
Eğer sevgilinizin sizin için önemli olan doğum günü, sevgililer günü vs.. özel günlerinizi unutmaya başladıysa hayatında biri olduğu için sizi artık hatırlamıyor olabilir. Bu da aldatıldığınızı gösterir. İlişkinizde eski heyecanınız kalmamış ve sevgiliniz artık gözünü dışarı açmış olacaktır.
Sevgiliniz işten geldiğinde size gün boyu neler yaptıklarını size anlatırdı. Ancak artıkişten geldikten sonra ya direk yatıyor yada televizyona odaklanıp dünyayla ilişkisini kesiyor. Sevgilinizin artık sizinle geçirdiği her dakika ona zor geliyor ve hiç istemiyor. Kendi kendine kafasında ayrılma planları yapıyor ama ne diyeceğini ve ne söyleyeceğini bilmediği için hala konuyu açmakta güçlük çekiyor.
Sevgilinizin harcamaları arttıysa artık daha çok harcama yapıp masrafa giriyorsa dikkat edin bu sizin aldatıldığınızı gösterir. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli durum da sevgilinizin kabaran telefon faturası olmalıdır. Eğer sevgilinizin telefon faturası artık daha fazla geliyorsa ve tanımadığınız çok sıklıkla konuştuğu numara varsa o numarayı aklınıza iyice sokun.
Sevgiliniz iş yerinde artık daha çok vakit geçiriyorsa ve eve gelmekten uzak duruyorsa bu sizin aldatıldığınızı göstermektedir. Bu aralar çok çalışıyor ve eve olduğundan daha geç bir saatte geliyor. Bu sizden kaçıyor anlamına gelebilir. Bu sevgilinizin artık sizinle beraber olmak istemediğini gösterir.
Sevgilinizi gizli kaçamaklı konuşmalarını yakaladıysanız dikkatli davranmaya dikkat edin. Sizin yanınızda konuşmaktan kaçıyorsa, telefonunu meşgule veriyorsa gelen aramalarda kısık seslerle ve gizli telefon konuşmaları eşinizin yeni bir aşka yelken açtığının işareti olabilir. Sevgilinizin telefonla olan her hareketine dikkat edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica