enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Cinsel Terapide Parmak Uygulaması

Cinsel Terapide Parmak Uygulaması
A+
A-

Cinsel terapilerde uygulanan bir çok bilimsel bilginin ve uygulamanın olduğu tedividir. Cinsel terapi için kesinlikle doğru adreste olmalısınız. Sizi yanlış yönlendirecek şarlatanlar cinsel travmalarınıza sebep olabilir. Öncelikle şu bilinmelidir ki cinsel terapide parmak uygulaması var ama tek başına değil. Uzman olmayan ve bu işten yüksek gelir elde etmek isteyen insanların size söylediği tek şey bizde parmak uygulaması yok bunu söyleyen kişilerden uzak durmalısınız ve size cinsel ilişki esnasında gözlemde bulunmak isteyenlerden uzak durmalısınız cinsel travmalara neden olabilir cinsel birleşme çiftin mahremiyetinde yaşanmalıdır. Cinsel birleşme esnasında orda bulunmanın doğru olacağını size söyleyenlerin sözüne inanmamalısınız etik olmayan bir istektir. Cinsel terapide olumlu sonuç almak yerine bu durum daha kötüye götürebilir.
Cinsel Terapide Parmak Uygulaması
Cinsel sorun yaşayan bir kadının sadece parmak uygulamasını duyması ve tedirgin olması çok normal. Cinsel terapide uygulanan parmak yöntemi kadının vücuduyla barışmasını sağlamak, tanıması ve dokunması için uygulanmaktadır. Bedeniyle barışmak istemeyen ve sadece ilişkiye gireyim yeter zihniyetinde olunduğu zaman cinselliği yaşayamayacak olması demektir. Bir kadın cinselliği görev olarak görmemeli. Cinsellik iki tarafında eşit oranda hakkıdır. Erkeğin cinsellikte kadına üstlünlüğü olamaz. Kadınların cinselliği tam olarak yaşadığı ve algılayıp zevk aldığı zaman ortada sorun kalmayacaktır ve sevişme talebinde dahi eşine bulunacaktır.
Zevk alan kadın cinselliği tam olarak yaşayan kadın cinsel yaşamda aldığı hazzı günlük yaşamına da yansıtır ve çok daha mutlu olur. En iyi şekilde yaşanılması gereken cinsellik kadının bunu görev ve sadece erkeğin bir ihtiyacı olarak düşünmesi ilişkide yaralanmalara neden olur. Sağlıklı bir ilişki yaşamak isteyen çiftler terapide uzmanın  doğrultusunda gittikleri zaman sorun kısa sürede çözülür ve öte yandan doğru cinsel yaşam öğrenilmiş olunur. Doğru cinsel yaşam için çiftlerin vajinismus yaşamasına gerek yoktur. Çiftler el ele tutuşarak kendilerini daha iyi tanımak ve birbirlerini daha mutlu etmek için uzman desteği alabilirler.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica