enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Evlilik Kararları..

Erkeklerin Evlilik Kararları..


Erkeklerin Evlilik Kararları

Hepimizin bildiği gibi evlilik zor bir karardır. Bir gelecek kuracağımız insanı çoğu zaman seçmekte zorlanırız. Ya da kadınlar bunu böyle düşünürler. Ancak yapılan araştırmalara göre erkekler evlenecekleri kadını 20 saniye içerisinde seçebiliyorlarmış. Evet şaşırtıcı ama gerçek. Ayrıca erkekler nasıl bir yaşam istiyorsa evlenecekleri kadını da buna göre seçebiliyorlar.

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer lafını eminiz ki duymayan yoktur. Aslında erkekler evlenecekleri kadını da kendileri gibi yemek alışkanlıklarıyla seçebiliyorlar. Yeni ve değişik yemekler yapmayı seven kadını yeni fantezilere uygun olarak görüyorlar. Zevkle yemek yiyen kadını ise tutkulu görüyorlar.

Erkeklerin en çok sıkıntı duyduğu konudur kadınların şikayet etmesi, hayattan zevk almaması, hiçbir şeyi beğenmemesi. Kendilerine eş olacak seçecekleri kadının yaşamdan zevk almasını bilen, küçük şeylerden mutlu olabilen ve şikayet etmeyen kadınlar olmasına çok dikkat ediyorlar. Eğer böyle bir kadın iseniz erkekler tarafından en çok tercih edilen kişi olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Erkekler kendilerini bunaltmayan kadınlardan son derece hoşlanırlar. Hatta bu durumu biraz daha umursamayan, gizemli hale getirirseniz erkekler size ulaşmak için oldukça çaba harcayacaktır. Çünkü erkekler yapıları gereği kolay kazanılanı değil uğraştıranı severler. Unutmayın ki kaçan kovalanır bayanlar. Çılgın ve özgür olun. Bu halinizi erkeklere yansıtın ve onlara bağlı olmadığınızı hissettirin.

Erkekler için çok önemlidir kendine güvenmek, özverili olmak, kendinden emin duruşlar sergilemek. Böyle bir kadınsanız eğer parmakla gösterilen ve en çok tercih edilen eş adayı olabilirsiniz demektir. Ona varlığını belli edin ve onu önemsediğinizi de belli edin. Bu erkeklerin çok hoşuna gider çünkü. Keşfetmeyi seven erkekler ise daha içine kapanık ve gizemli kadınları eş olarak seçiyorlar.

 Ayıca erkekler evlenecekleri kişiyle ten uyumuna çok dikkat ederler. Hatta bunu özellikle seçerler. Kadınlar belki dikkat edemezler ancak erkekler evleneceği kişinin ten kokusunu alabiliyorlar. Ve buna göre eş seçimini yapıyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica