enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Çikolatalardan Aşk Çıkarmak!

Çikolatalardan Aşk Çıkarmak!
A+
A-

Çikolatalardan Aşk Çıkarmak
Her insanın sevgisini ve ilgisini göstermesinin yolu farklıdır. Kim bilir sevgiliniz belki sizi sizin onu sevdiğinizden daha çok seviyordur. Ancak sizin belli ettiğiniz gibi edemiyordur. Son dönemlerde erkeklerin çok sık yapmaya başladıkları yollardan birisidir çikolatalarla aşkını anlatmak. Çünkü erkekler bilirler kadınların çikolatalara asla hayır diyemediklerini ve vücutlarının bozulması pahasına yediklerini.
İlk olarak size hediye ettiği kalpli kutunun içinde bir çok farklı çikolatanın bir kenarı ısırılmış şekliyle size yollanmışsa bu hiçbir çikolatanın sizden daha tatlı ve güzel olmadığı anlamına gelmektedir. Eğer böyle bir hediye almışsanız sevgilinizden umut var demektir.
Farklılık olsun isteyip size değişik oyuncak modelli çikolatalar yollamışsa bu onun eğlenceli ve sizi mutlu etmeye çalışan bir yönünün olduğunu gösterir. Böyle bir sevgiliniz varsa tutun kolundan ve asla bırakmayın.
Sevgiliniz artık değişmeye başladıysa ve size sade sıradan bir çikolata alıp veriyorsa bu sevgilinizin artık durgunlaştığını gösterir. Size karşı böyle soğumaya başlaması hayır görünmüyor alın karşınıza ve konuşun durumu.
Sevgilinizin davranışlarını iyi gözlemleyin eğer sevdiğini sözlerle ifade edemiyorsa bu konuda hem aranızda sorun oluyorsa hem de sevgiliniz zorlanıyorsa size konuşan çikolatalardan sevdiğini ifade edecektir. Aşkınızı dile getiren harfli çikolatalardan sevdiğini ifade eden sözcükler yazarak yollayacaktır.
Bazı düşüncesiz erkekler düşüncesizliğini burada da göstermektedirler. Size orijinal ve güzel çikolatalar hediye etmek yerine normal sıradan bir çikolata getiriyorsa düşüncesizliğini bir kez daha göstermiş oluyor.
Bazı erkeklerde çikolatadan dolayı çok kilo alan ancak bunları kendisine ifade edemediği sevgililerine çikolata kaplı meyveler hediye ederek sizin kilonuzu düşünüyor demektir. Belki de çikolataya gerçekten bir dur demeniz gerektiğini sizi kırmadan size gösteriyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica