enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Burcuna Göre Hediye Seçin

Burcuna Göre Hediye Seçin
A+
A-

Burcuna Göre Hediye Seçin
Sevgilinize hediye alacaksınız ama ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Peki size bir kolaylık sunalım o zaman sevgilinize burcuna göre hediye alın. Kişiliğini yansıtan şeyler olsun.
Koç’lar yapıları gereği çok dinamik ve enerjik insanlardır. Bu durumda seçeceğiniz hediyeniz de takı, aksesuar, enerjik kokular olmalıdır. Ancak yeni moda olmasına dikkat edin. Arabalara düşkündürler, arabayla ilgile hediyeler alabilirsiniz.
Boğa’lar koçların tersine yeni moda şeyler değil daha çok antika ve klasik özellik taşıyan aksesuarları tercih ederler. Romantik müzik onları etkilemeye yetecektir. Daha dingin şeyler yapmayı tercih edin.
İkizler insanı rahattır ve değişik, yeni şeyleri severler. . Yüzük ve bileklikler, canlılık veren çiçek kokuları, renkli fularlar, kemerler, eldivenler, spor ayakkabılar, giyim eşyaları, bilgisayar aksesuarları, kitap ve canlı müzikler, cep telefonu veya telefon aksesuarı gibi hediyeler seçebilirsiniz. İkizlerde önemli olan rahatlıktır bunu asla unutmayın.
Yengeç’ler geçmişe dair hatıraları ve anıları çok severler. Onlar için manevi değer taşıyan hediyeler çok önemlidir. Ayrıca çokta romantiktirler. Çanta, atkı, şal ve gözlük kullanmayı sever. Eski takılarda, minik antika biblolara, ev aksesuarlarına hayrandırlar.
Aslan’lar gösterişi ve dikkat çeken hediyeleri çok severler. Kalite ve marka takıntıları vardır ve ucuz hediyelerden onu memnun etmeniz çok zor. Ucuz bir hediye almak yerine ona kendi elinizden gelen güzel bir çekici ilginç şeyler yapmanız daha çok mutlu edecektir. Ayrıca eğlenceyide çok severler.
Başak burcu insanı çok detaycı ve titizdirler. Her hediyeyi beğenmezler. Siz hediye alırken bile çok zorlanabilirsiniz. Çok düzenli insanlardır. Düzeni sevdikleri için evlerini, çantalarını, dolaplarını, ofislerini düzenli tutmalarını sağlayan hediyelerde alabilirsiniz. Sağlık konusunda doğal hediyelerin alınmasına çok dikkat ederler.
Terazi’ler uyuma çok dikkat ederler. Onlar için uyum ve şıklık son derece önemlidir. Evlerine çok düşkündürler ve yeni düzenlemelerden çok hoşlanırlar onlara evlerinde kullanacakları vazo, küçük zarif biblolar, evindeki renklere zıt renkte bir obje, yumuşak küçük yastıklar alabilirsiniz.
Akrep insanı ortamına uyum sağlamayı çok sever. Gece giydiğiyle gündüz giydiği kesinlikle farklıdır. Ayrıca gizemli görünmeyi de çok severler. Çanta, gözlük, iç çamaşırı gibi hediyelere de bayılırlar. Kokuları da genellikle dikkat çekici ve etkileyicidir
Yay insanı da çok rahatına düşkün ve önem verir. Yay insanına spor kıyafetler almanız en güzel hediyelerden biri olacaktır. Evlerinde de aynı şekilde kolaylık ve rahatlık sağlayacak hediyelere bayılırlar.
Oğlak’lar insanı da aslan gibi kaliteye düşkündür. Klasik rahat şeyleri tercih ederler. Bunun yanı sıra geleneksel hediyeleri çok severler.. Koyu renkler, uçuk gri ve pastel tonlar, kaliteli deri kemerler, el çantası ve klasik parfümleri çok severler. Ayrıca , bir satranç takımı, aile resimlerini sergileyecekleri bir resim çerçevesi, güzel bir duvar saati çok hoşuna gidecektir.
Kova insanı da özgürlüğüne çok düşkündür. Bunun için almanız gereken hediye onu yansıtmalı ve orijinal olmalıdır. Kimseye benzemeyi sevmezler bu yüzden de farklı olan hediyeleri tercih etmeniz gerekir. Hediye seçerken elektrik mavisi, turkuaz, yeşil, mor ve lila renklerini tercih edebilirsiniz.
Balık insanı çok değişken insandır. Bunu hayatının her noktasında görebilirsiniz. İlginç şeyler süslü kıyafetler . Tam oturan kıyafetlerde çok rahat ve dökümlü dediğimiz geniş kıyafetleri tercih ederler. Onlar değerli taşlara takılara, gözlüklere ve balık motifli objelere de bayılırlar. Balıklar kadife, ipek gibi kumaşları, mavi, yeşil, turkuaz, mor ve gümüş gibi renkleri tercih ederler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica