enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bekarlığın Güzel Yanları..

Bekarlığın Güzel Yanları..
A+
A-

Bekarlığın Güzel Yanları
Kimi insan yalnızlıktan ve bekarlıktan sıkılır ve şikayetçi olur. Ancak hiç düşünmediğiniz bekarlığın güzel yanları da var. Hiç bunun bu yanından bakmayı denediniz mi?
Yaz geldi ve tatile çıkmak istiyorsunuz. Yalnız çıkılır mı diye düşünmek yerine acaba nereye hangi arkadaşlarımla gitsem diye düşünün. Rahatsınız tatil yeri ve planı sizin elinizde. İstediğiniz gibi gezin eğlenin karışan kimse yok.
Bütün ay çalışıyorsunuz ve emeğinizin karşılığını alıyorsunuz. Bunu tek harcamak varken neden harcamalarınızı kısıtlayıp hesap vermek zorunda olasınız ki. Kendiniz çalıştığınız gibi kendiniz harcamayı bilin ve tadını çıkarın.
Teksiniz rahatsınız. Yaptığınız bir alışverişi haftalarca kullanabilirsiniz. Her hafta mecburi alışveriş yapma zorunluluğunuz yok. İşten çıkıp bir de üstüne yorgun halde koşturup yemek yapma iş yapma derdinizde yok. Yemek yapma derdiniz, beğenir mi beğenmez mi derdiniz yok. Yapın ve yiyin güzel olmazsa bile kendiniz yiyeceksiniz. Ayrıca kendi zevkinize göre her gün mideniz doyacak.
Çiftler arasında çok yaşanan bir şeydir televizyon kumandası. Düşünün evinizdesiniz uzanın boylu boyunca kumanda elinizde nereyi isterseniz o kanal sizinle. Hele de bütün gün çalışan ve dinlenmeye ihtiyacı olan biriyseniz bundan daha rahat bir şey olamaz sizin için.
Canınızın istediği her yere gidip canınızın istediği her şekilde davranabilirsiniz. Size yaptıklarınızdan dolayı sürekli uyarılarda bulunan ve gitmek istediğiniz yerler konusunda sorun çıkaran ayak bağı olan kimse yok.
Evlilik eş ve kaynana gibi sorumluluklarınız yok. Size karışan ve her yaptığınızı eleştiren ayrıca oğlunu ya da kızını sürekli sizden kıskanan bir kişi yok ortada. Kaynana kavramından uzak ve sorunsuz bir yaşamdan daha güzel ne olabilir.
Bekar olduğunuz için sürekli diğer erkeklerin dikkatini çekersiniz ve sizin için bir gurur oluşur. Sürekli sizinle konuşmaya çalışan ve sizinle bir şeyler yapmaya çalışan bir insanın hatta birden fazla insanın olduğunu düşünün bir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica