enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkta Plan Yapmadan Önce Sorgulamak!

Aşkta Plan Yapmadan Önce Sorgulamak!
A+
A-

Aşkta Plan Yapmadan Önce Sorgulamak
Özellikle kadınların çok önem verdiği özel günler kimi zaman çiftler arasında sorun olmaktadır. Sevgililer günü, doğum günü vs.. önem verilen özel günler için her iki tarafta aynı düşüncelere sahip değilse bu yüzden hayal kırıklıkları ve sorunlar yaşanabiliyor. Genellikle ben söylemem o düşünsün, bakalım beni hatırlayacak mı? Ne kadar değer verdiği ortaya çıkacak tarzı düşüncelere bağlanır özel günler.
Eğer sevgilinizde sizinle aynı düşüncede değilse özel günler hakkında büyük planlar beklentiler içine girmeyin. Çünkü ondan beklentileriniz boşa çıkabilir. Eğer bu tarz özel günlere değer vermiyorsa hiçbir şey yapmıyorsa sizin beklentileriniz boşa çıkacaktır. Ve eğer siz böyle şeyler bekliyorsanız bunu ona bir kez olsun dillendirmeniz gerekiyor ki sizin bu konuda ki düşüncelerinizi bilsin. Kendisi için önemli olmayan bir şeyin siz söyledikten sonra sizin için önemli olmadığını düşünmez hiçbir erkek.
Kendinizi doğal olarak diğer çiftlerle karşılaştırabilirsiniz. Bu çok doğal ve normal bir durumdur. Başka çiftler birbirlerine karşı duyguları ve davranışları sizin gözünüzde bir örnek olacaktır. Hediyenin pahalısı ucuzu tabi ki bir sınır olmamalıdır sizin için. Önemli olan karşılıklı saygı sevgi sınırlanması olmalıdır. Ancak bunu yapmanız sizin sevgilinizin sizi daha az sevmediği anlamına gelmiyor. Çünkü sevgi ve saygıda herkesin farklı anlayışları vardır.
Tabi ki sevgiyi hediyelere kutlamalara sınırlandırmak doğru değildir. İnsanın sevgi anlayışı ve davranışı farklıdır. Ancak siz yine de böyle beklentiler içindeyseniz bunu karşı tarafa söyleyin ve ortak bir yol bulma çabasında olunur. Böyle beklentiler de yüksek ve üstün tutmayın kendinizi yoksa büyük hayal kırıklıkları ilişkinize zarar verebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica