Kadın.Net

Aşkınız İçin Yapmanız Gerekenler

Aşkınız İçin Yapmanız Gerekenler

Aşkınız İçin Yapmanız Gerekenler
İlişkilerde çok önemli bir durumdur herkesin kendine zaman ayırması. Tabi ki birlikte zaman geçirmeniz gerekiyor ancak bu durumu abartmamak lazım. Sırf siz seviyorsunuz diye sevgilinizin ya da eşinizin de sizinle beraber bir şeyleri sevmesini yada yapmasını bekleyemezsiniz. Siz antika müzeleri gezmeyi seviyorsunuz eşiniz sporu seviyor burada ortak bir şey yapamıyorsanız kendi isteklerinizden vazgeçmeyin. Herkes kendisine zaman ayırsın.
İlişkilerde dikkat edilmesi gereken durumlardan biride tartışmalarda ki davranışlarınız. Tabi ki tartışmalar her ilişkide olan ve ilişkinin tadı tuzu olarak görülen durumdur abartılmadığı sürece. Ancak tartışmalarınızı doğru yapmanız gerekiyor. Küçük bir tartışma sırasında bile bağırıp çağıran insan olmayın yada sorunlar karşısında sessiz kalıp karşı tarafın daha çok sinirleneceği gibi davranmayın. Evet tartışma çok büyük olabilir, zor çözülecek bir sorun da olabilir ancak ne olursa olsun tartışmanızı sessiz ve birbirinizi anlayarak yapmaya çalışın.
İlişkilerde çok önemli olan şeylerden birisi de karşılıklı saygının olmasıdır. Farkında olmadan arkadaş ortamınızda sesinizi yükseltmeniz ve terslenmeniz o kişiyi o ortamda rencide edip kendisini kötü hissettiriyorsa yanlış giden bir şey var demektir. Eşiniz ya da sevgiliniz bütün gün iş yoğunluğundan sonra stresli olabilir bu durumda onun üzerine gitmeniz aranızda sorun çıkmasına ve ister istemez bir birinize saygısızlık yapacak olan davranışlarda bulunmuş olabilirsiniz.
Birbirinizle sohbet ortamı oluşturmaktan kaçmayın asla. Çünkü çiftler arasında sohbet ortamının olması dertlerini ve sorunlarını halledecek ortamların olması çok önemlidir. Uzmanlar ilişkilerin çok iyi olması ve sorunsuz ilişki yaşanmasını sağlayacaktır. İletişimsiz ilişkiler en çok kopuk ve çürük olan ilişkilerdir. Bitmeye yüz tutmuş ve günlerini sayıyor denilecek ilişkilerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica