enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp
Burçların Kadınları

Her burcun kendine göre özellikleri vardır. Bu burçların özellikleriyse kadın ve erkekler arasında farklı etkilerde bulunmaktadır. İşte sizlere bu özelliklere göre burçlara göre kadınlar ve burçların kadınlar üzerindeki etkisi:

Koç Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Koç kadınları atılımcı hırslı insanlardır ama aynı zamanda kendisini koruyan kollayan erkekleri çekici bulurlar tabi bunun sınırını bilmek kaydı ile. Maddi konuda cömert olun; ama bu koç burcu kadını için sadece sizi denemek için bir yoldur.

Boğa Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Genellikle kendi halinde sessiz sakin insanlardır. Her ne kadar kendi hallerinde olsalar da insanlarla çabucak anlaşır, kaynaşırlar. Hayatına aldığı kişiye çabucak bağlanırlar ve ilgi görmek isterler, Boğa burcu kadını ile bir ilişkiye başlamadan önce bunları göz önünde bulundurun.
burçlara göre kadınlar

İkizler Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Hareketlidirler , yenilikleri severler. Söz sahibi olmayı seven bu kadınlara bir şeye karar vermeden önce fikirlerini sormanız çok hoşlarına gider. İkizler burcu kadınlarının sorularına karşı düşünmeden cevap vermeyin, altında ne yattığını tahmin bile edemezsiniz.

Yengeç Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Farklı şeyler denemeyi seven yengeç kadınları ile onları incitmediğiniz sürece bir sürü aktivite yapabilirsiniz; ama gururlarını bir kere kırarsanız geçmiş olsun size. Başkalarının karşısında onu küçük düşürücü davranışlarsa bulunmaktan kaçının. Geleneksel eski şeylere hayranlıkları vardır, gezerken bunu göz önünde bulundurursanız sizin avantajınıza olur.

Aslan Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Aslan kadınları eleştirilmekten asla hoşlanmazlar. Onları etkilemek çok zordur. Karşısındaki birey üzerinde hakimiyet kurmayı çok severler bu yüzden onun huyuna gitmeniz gereklidir. Tek düzelikten nefret ederler, bu yüzden onunlayken değişik aktiviteler önerebilir. Bu şekilde onunla hem eğlenip hem de güzel bir aşk yaşayabilirsiniz.

Başak Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Başak burcuna mensup kadınlar Merkür tarafından yönetilirler. Karakterinde kendileriyle çelişen bu kadınlar ne olursa olsun hep değer görmek isterler. Çoğu zaman başak kadınları seçilen değil seçmeyi seven ve seçen taraf olurlar. Bu yüzden size tavsiyem, eğer başak burcu kadınından hoşlanıyorsanız bırakın onu tavlamayı, o sizi tavlasın. Dış görünüşe fazla önem vermezler onlar için önemli olan duygusallığınız ve verdiğiniz değeri ona hissettirebilmeniz. İğneleyici sözler duymayı sevmezler bu yüzden onlarla konuşurken kelimelerinizi seçerken özenli davranın.

Terazi Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Terazi burcu kadınları romantiktir. Romantik sürprizlerden etkilenir etkilemek istiyorsanız bu yolu denemelisiniz. Aynı zamanda unutmamanız gereken bir şey ise konuşmasının bölünmesine veya dinlenmemesine tahammülleri yoktur onları etkilemek istiyorsanız bu konuda dikkatli davranın.

Akrep Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Akrep kadınları iki karakterlidir. En uygun eşleri balık ve yengeç burcuna mensup olan erkeklerdir. Sevdiği kişiye karşı derin bir sevgi saygı koruma hissetseler bile dışardakilere karşı çok soğuk dururlar. Buradan sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

Yay Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Yay kadınları balık kadınları gibi kolay kırılan bir yapıya sahiptir. Bu yüzden onları incitmemek kırmamak için adımlarınızı planlı atmalısınız. Gezmekten dolaşmaktan çok hoşlanırlar, onlar için güzel geziler planlayıp keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Oğlak Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Sizlere en uygun eş başak ve boğa burcuna mensup erkeklerden çıkacaktır. Oğlak burcu kadınlarının doğuştan gelen bir çalışkanlığı azmi kararlılığı vardır, eğer onu etkilemek istiyorsanız bunları bir deneyin derim.

Kova Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

Kova kadınları özgürlüklerine düşkündürler aman dikkat edin çok müdahalede bulunmayın derim. İkizler ve terazi burcuna mensup erkekler kova burcundaki kadınlarla iyi geçinirler. Aşkta sadık ve özveriliyseniz bir adım önde sayılırsınız.

Balık Kadınına Nasıl Davranmanız Gerekir?

12 burç içinde en naif duygusal hassas burçtur. Kendinden önceki burçların özelliklerinden biraz biraz almıştır. Yaptığınız kötü sözleri davranışları affetseler bile unutmazlar, çok çabuk kırılırlar bu yüzden davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekir. Onları sevdiğinizi hissettirin güven verin fazla bir şey istemezler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica