enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bu Erkeklerden Neden Uzak Durulur?

Bu Erkeklerden Neden Uzak Durulur?
A+
A-

Kadınların bazı erkek tiplerinden uzak durdukları çok aşikardır. Mutlu bir evlilik ve gelecek düşünüyorsanız bu erkelerden uzak durmanız sizin için iyi olacaktır. Belki sorunlar yaşadığınız ama anlaşmayı başardığınız erkek tipleri vardır ama sorun yaşamanın üstüne bir de anlaşamadığınız erkek tipleri vardır ki kesinlikle bunlardan uzak durum. Bu erkek tipleri hangileridir ve neden uzak durulur?
Kadınların sevmediği erkeklerden birisi de hiçbir sorunluluğu olmayan ve çalışıp para kazanmayan erkeklerdir. Özellikle de eli iş tutmayan baba parası yiyip gezip tozan erkeler kadınlar tarafından amaçsız ve boş dolaşan gereksiz insanlar olarak görülür. Erkekler için bunda bir sorun yoktur ancak kadınlar için itici bir durumdur.
Kadınlar aşırı titiz erkekleri sevmezler. Aslında erkeklerden beklenmeyen bir şeydir. Titiz bir sevgiliniz olduğu zaman bu hoşunuza gidebilir ilk başlarda ancak her şeyin fazlası zarar sözü tam da burada devreye giriyor. Kadınlar aşırı derece de titiz olan ve hiçbir şeyi beğenmeyen erkeklerden uzak durmayı tercih ederler.
Bu Erkeklerden Neden Uzak Durulur
Kadınların sevmediği ve özellikle uzak durmayı istediği erkek tiplerinden biriside anneye aşırı düşkün olan erkek tipleridir. Yapılan yemekte, temizlikte, konuşmada her anına anneyi sokan ve anneyle eşini ya da kız arkadaşını kıyaslayan erkekler kadınlar tarafından uzak durulan erkeklerdendir. Sizinle yapacağı tatil ya da eğlence, piknik tarzı yerlere annesini de dahil ediyorsa işiniz çok zor demektir.
Kadınlar alışverişi ve para harcamayı çok sevdikleri için para hesabı yapan cimri erkeklerden uzak dururlar. Kendi kazandığı paranın hesabını başkasına vermek onları sinir etmenin üstüne bir de karşısında ki kişiyle sorun yaşamasına neden olacaktır. Para harcamayı seven ve kendi çalışıp kazanan bir kadın için cimri bir adamla asla ömür geçmez
Kendinizi çok iyi bildiğiniz için doğru adımları atmaktan asla korkmayın. Biri giderse asıl doğru kişi elbette gelir yerine. Önemli olan sizin onu hayatınıza almadan tanımanız. Her insanın kafasında tasarladığı bir erkek tipi vardır. Eğer bu kriterler yukarda yazılanlardansa size önerimiz bu tarz erkeklere kendinizi fazla kaptırmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica