Kadın.Net

Biten İlişkinin Sonrasında Olanlar

Biten İlişkinin Sonrasında Olanlar

Güzel giden ve gelecek düşündüğünüz bir ilişkiniz bir anda bitmiş olabilir. Bu yüzden beklenmeyen anda gelen ayrılık sizi çok üzmüş ve hayattan koparmış olacaktır. Artık dışarı çıkmak istemiyor, arkadaşlarınızla görüşmüyor, ve gelen aramalara cevap vermiyorsunuzdur. Ancak biten ilişki sizi ne kadar üzerse üzsün bilin ki bunun da üstesinden gelebilirsiniz. Belki sevgiliniz sizden sonra başkasını bile bulmuştur.
Kesinlikle dışarı çıkın ve evde tek başınıza kalmayın. Arkadaş ortamınıza sürekli yenilikler katın. Onlarla mutlu olup eskiyi unutabileceğiniz her şeyi silin ve kendinize yeni bir sayfa açın. Çünkü evde tek kalmak size hep eskileri düşündürüp sizi üzmekten ve bunalıma sokmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Eğer sürekli sorular sorulmasından sıkıldığınız için arkadaş ortamına girmek istemiyorsanız o zaman yapmanız gereken ise yeni işler ve yeni ortamlar oluşturun.
Biten İlişkinin Sonrasında Olanlar
Sürekli gittiğiniz mekanlardan ve sizin için özel olduğunu düşündüğünüz yerlerden uzak durun. Bilin ki bu yerler size sadece eski sevgilinizle olan anılarınızı hatırlatacak ve sizi üzecektir. Bundan kopmanız ve yeni ortamlara atılmanız gerekiyor.
Herkesin yaptığı şeydir sevgilisinden gelen mesajları saklamak ve özel bir klasör oluşturmak. Eğer bir ayrılı olduysa kesinlikle bu mesajları silmeniz gerekmektedir. Çünkü dayanamayıp sürekli bu mesajları okuyacaksınız ve eskiyi hatırlayıp üzüleceksiniz. Unutmaya çalışmak yerine daha çok hatırlayacaksınız.
Ayrılığın ardında dinlememeniz gereken bazı müzik listesi ve türleri vardır. Bizim şarkımız dediğiniz, en çok beraber dinlediğiniz ve slow olan müziklerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bu müzikler sizi iyice üzecek ve içinden çıkılmaz bir hale sokacaktık. Yapmanız gereken canlı müzikler dinlemek ve eskiye ait olan her şeyden uzak olmaktır.
Herkes hayatında ayrılıklar yaşamıştır ve bu ayrılıklardan dağılarak çıkmıştır. Sizde yaşadıysanız ve bu ayrılığın ardından dağılmadan toparlanarak dim dik çıkmak ve hala mutlu olduğunuzu karşınızda ki kişiye göstermek istiyorsanız sizin için hazırladığımız bu önerilerimizi dikkate alınız. Unutmayın ki şuan duygusal yönden çöküntüde olduğunuz için mantıklı düşünemiyorsunuz ve duygularınıza yenik düşüyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica