enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Balık Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Balık Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Her ihtiyaç hissettiğinizde sığınacak bir liman gibi olan balık burcu erkeği tam anlamıyla bir sır kutusudur. Siz merak etmedikçe ve sormadıkça asla kendi sorunlarından size bahsederek sizin canınızı sıkmaz. Zor günlerinizde sırtınızı yaslayabileceğiniz sadık bir ve sevgili olan balık burcu erkeği sizin her türlü zorluğunuzda yanınızda olan ve mutluluğa giden süreçte sizi destekleyen bir erkektir. Her zaman olmasada ara sıra yalnız kalmak isteyebilir. Bu onun sorunlarını kimseyle paylaşmamasından kaynaklanır. Yalnız kalmak istediği anlar adeta bir ilaçtır onun için. Bu durumu anlayışla karşılamalı ve onu yargılamamalısınız. Balık burcu erkeği küçük hediyelerle mutlu olabilir. Yeterki  ona sevginizi göstermeyi bilin. Güçlü önsezileri olan balık burcu erkeğinin bazen tutarsız davranışları size garip gelebilir.
Balık Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Güven ve sadakat bir ilişkide olmazsa olmazlarındandır. Aşırı kıskanç bir erkektir ancak sevdiği insana bunu asla yansıtmaz. Birlikte olduğu kadını mutlu etmek için elinden geleni yapar ve bunu yapmak onu mutlu eder ve karşılğında aynı özveriyi sevdiği kadından beklemez. Bunun yanında çapkın bir yönü vardır. Eğer bir kadına duyduğu aşk sona ermişse onun yanında asla durmayacak ve yeni bir aşk arayışı içine girecektir. Hoşladığı diğer bir kadın tipi ona karşı söylenmeyen en ufak bir hatada dır dır yapmayan kadındır. Böyle bir kadınla ömrünün sonuna dek birlikte olabilir. Ayrıca ona karışmayıp ona hoşgörüyle yaklaşan ve ona her zaman moral veren kadınla birlikte olabilir.
Aradığı aşkı bulamazsa kalbi çok kırılır ancak yine de gidenin yasını pek tutmayıp farklı arayışlar içine girebilirler. Aradığı müekemmel aşkın peşinden koşarlar hep. Hemen aşık olabilen bir yapıya sahiptir. Yeni tanıştığı birine hemen aşık olabilir ve bir hafta sonra sırılsıklam bir aşk yaşayabilir. Aşık olduğunda gözü dünyayı görmez. Özel günleri asla unutmayıp muhakkak kutlama yaparlar. Bu durum onlar için çok önemlidir. Mesela balayı içinde bu durum geçerlidir. Uzun ve eğlenceli bir balayı onlar için çok değerlidir. Evlilik kurumuna saygısı sonsuzdur ve iyi bir eş olurlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica