enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bakımlı Erkekler

Bakımlı Erkekler
A+
A-

Son yıllarda erkeklerde kadınlar kadar bakımlı olmak için bir çok estetik operasyonlar ve bakım kürleri kullanmayı tercih ediyor. Erkekler için son yıllarda hızla yayılan sauna ve spa merkezlerinde giriş sadece erkekler için yapılıyor ve erkeklere özel sauna, fin hamamı, buhar odası, soğuk oda, kuaför, havuz, masaj odası gibi erkeklere özel kişisel bakım yaptırabileceği bir yandan da rahatlayacağı merkezler son yıllarda oldukça fazla açılmakta ve çok fazla tercih edilmektedir.
Bakımlı Erkekler
Spor merkezlerinide içinde barındıran saunalarda erkekler fit bir görünüme ulaşıyor ve vitamin barda sağlıklı besinler alarak formda kalmaya çalışıyor. Eskiden kadınlar hamamı ve erkekler için hamamlar vardı ve sadece içerisinde kese ve masaj hizmeti sunulmaktaydı. Son yıllarda modern tesisler yapılarak erkekler için özel bakımlar yaptıracağı salonlar git gide fazlalaşıyor. Bakımlı erkeklerin trend olduğu yıllarda ensede birikmiş saçlarla dolaşmak hiç hoş olmayacaktır. Kadınların erkekte en çok dikkat ettiği yer ense traşıdır. Ense traşı gelmiş bir erkek oldukça itici gelmektedir. Sakalları uzun erkekler bilinenin aksine tahrik edici ve dikkat çekici görünürler. Oysa bakımsız ve kirli görünüme neden olan ense traşına birçok erkek dikkat etmiyor. Oysa bakımlı erkeklerin hiç aksatmadan yaptırdığı traş ense traşıdır. Kadınların kaş ve bıyıklarının çıkması her ne kadar itici ve çirkin görünüyorsa erkeklerinde ense traşları bir okadar kötü görünür.
Bakımlı olabilmek için el ve ayak bakımıda bir erkekte çok düzgün olmalıdır. Eskiden sadece erkekler kadınların son derece bakımlı olmasını isterlerdi. Son yıllarda artık kadınlarda erkeklerin son derece bakımlı olmasını istemektedir. Botoks uygulaması yaptırarak bir diğer erkek sorunu olan koltuk altı terinden de kurtulmanız mümkün. Erkeklerin gömlek veya tişörtlerinde koltuk altı kısmının yuvarlak bir şekilde ter olmasıda itici görünür. Bakımlı erkekler koltuk altlarına botoks yaptırarak bu sorundan da kurtuluyor. Kaşlarını aldıran erkekler oldukça itici görünmekte. Bazı erkeklerin kaşları düşük olmaktadır. Botoks ile kaşlarını düz şekle getirmek mümkün. Kavisli kaşlar erkeklerde beğenilmemektedir. Düz kaşlara sahip olan erkekler çok daha dikkat çekici olmaktadır.
 
 
 
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica