enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bağlayın Onu

Bağlayın Onu
A+
A-

Erkek’leri elde tutabilmek zor gibi görünsede aslında onları çözmek ve bağlamak çok kolay. Erkeklerin karnını gözünü doyurun size bu şekilde bağımlı olmasını sağlayın. Onunla ilgili önemli bilgileri elde edin.
Keşfe çıkın ve onu keşfedin istediklerini onun bakışlarından anlayarak cevap verin size sımsıkıya bağlanır ve sizde olan özellikleri etrafındaki kadınlarda göremeyecektir bu iş arkadaşı olabilir etrafında gözlemlediği çiftlerde de kendisi kadar şanslı biri olmadığını görecek ve size sımsıkıya bağlanacaktır.
Sizi kaybetmemek için yan gözle dişi sineğe bakmaya korkacak. Onu bağlamanız ona yaklaşımınızın güzelliği ile olur alıp iple bağlamak değildir tabi fantazi için bağlamak hoş olabilir ama bunun içinde kelepçeler oldukça ateşli saatler geçirmenizi sağlar. Yatakta yenilikçi olmalısınız sürekli farklı fantaziler üretin bastan çıkarın onu çıldırtın.
Bu gibi fantaziler için diğer yazılarımızıda inceleyebilirsiniz ama en önemlisi erkeğinizi kendiniz keşfedin ve yatakta nelerden hoşlandığını deneme yanılma gibi yöntemlerle bulabilirsiniz. Erkeklere sakın olaki dır dır yapmayın ve suçlayıcı konuşmayın.
bağlayın onu
Erkeği uzaklaştırmanın en başta yolu çok fazla şikayet etmektir bu yazıyı okuyorsanız onu bağlamak için uğraştığınızı düşünerek şiddetle tavsiye ediyoruz şikayet etmeyin, suçlayıcı olmayın bunlara dikkat edin.
Daha sonrasında da hoşuna giden şeyleri yapmaya başlayın. Bazı erkek tipleride vardır ki susmanız bile onu kendinize bağlayabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica