enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Mutlu Etmek Çok Zor Değil!

Erkekleri Mutlu Etmek Çok Zor Değil!
A+
A-

Kadınlar genellikle eşlerinden sevgililerinden hep şikayet ederler. Erkekleri biraz mutlu ettiğinizde sorun kalmayacaktır. Genellikle kadınlar eşleri artık onlarla eskisi kadar ilgilenmediklerini düşünerek şikayet ederler. Bir düşünün erkekler neden size eskisi gibi davranmıyor acaba siz eski siz olabiliyormusunuz?
Eskiden olsa sevgilinizle buluşmadan önce saatlerce süslenir aynaları çatlatırdınız değilmi artık neden öyle değilsiniz? Ev işleri mi? Yemek yapmak mı bütün zamanınızı alan nedir sizi eskisi kadar etkilemek hissinden uzaklaştıran. Öncelikle eşlerinize karşı eskiden davranıp davranmadığınızı bir sorugulayın.
Önceden onun espirilerine daha fazla mı gülüyordunuz? Daha pozitifmiydiniz ailesine karşı daha mı sıcaktınız öncelikle kendinizi bütün bu sorulardan çıkarın ve düzeltmek istediğiniz ne varsa kendinizden başlayın.
Eşinize çocukları uyutup daha fazla zaman geçirin. Onu mutlu etmek için yollar arayın mutlaka nelerden mutlu olacağını biliyorsunuzdur. Mutlaka eşinizin karşısında herzaman bakımlı olun ve temiz kokun.
Onu bırakın düşünmeyin size neler yaptığını siz toparlanın ve kendinizi düzeltin zamanla sizdeki değişimi farkeden eşinizde size karşı değişecek eskisi gibi olacaktır.
mutlu erkek
Eşinizle başbaşa kalmayı ve dır dır yapmadan vakit geçirmeyi deneyin susun  sadece susun ve güzel şeyler konuşun bırakın faturaları bırakın çocukların giderlerini bırakın bir kenara eşinize gününün nasıl geçtiğini sorun onunla başbaşa kalmayı özlediğinizi gösterin bu iyi davranışlarınız tek gecelik olmamalı ertesi gün uyandığınızda da mutlaka eşinize aynı şekilde pozitif yaklaşın.
Arada mesaj yollayın onu ne kadar sevdiğinizi espirili bir dille anlatın arada hoş espiriler yapın ve onu çok arzuladığınızı belirten mesajlar yollayın herşey daha iyi olacak ve eşiniz mutlu olduğunda oda sizi mutlu edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica