enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayrılık Acısı Yaşayanlar İçin Öneriler

Ayrılık Acısı Yaşayanlar İçin Öneriler
A+
A-

Gerçekten inandığınız ve gelecek hayalleri kurduğunuz ilişkiniz bitmiş olabilir. Bu sizi ciddi anlamda yıkacaktır. Ancak unutmayın ki bununda üstesinden gelmelisiniz ve de gelebilirsiniz. Size birkaç öneri sunacağız ve eminiz ki sizinde aradığınız öneriler olacak bunlar.

Eğer ilişkiniz bittiyse artık ona dair hiçbir şey kalmamalı. Resim, mektup, hediye, anılar vs.. her şeyden kurtulun. Size onu hatırlatacak düşündürecek her şeyden kurtulun. Onu en ufak bir haliyle bile aklınızdan geçirmeyin. Aklınıza gelen gönlünüze düşer ve siz asla unutamazsınız. Tam tersi daha çok üzülmeye başlarsınız.

İlişkiniz yeni bittiyse eğer onu unutmak için yeni bir ilişkiye başlamak gibi bir hataya asla düşmeyin. Unutmayın eski yaralarınızı sarmak için yanlış karar verip yeni yaralar verebilirsiniz kendinize. Biraz nefes alma düşünme ve toparlanma süresi tanıyın kendinize. Emin olun ki bu her şeyden daha iyi gelecektir size.

Kafanızı dağıtacak yeni şeylerle ilgilenin. Mesela onunlayken yapmayı çok istediğiniz ancak yapamadığınız bir çok şey olmuştur. Bunları yapmakla işe başlayabilirsiniz. Bu spor olabilir ya da kulüplere üye olmak olabilir. Sizi meşgul edecek her ne varsa hoşunuza giden ilk ona başvurun.

Asla yalnız kalacağınızdan korkmayın. Unutmayın ki yeni girdiğiniz her ortam sizin sosyalleşmenize ve tanınmanıza yardım edecektir. Etrafınızda her zaman dostlar ve arkadaşlar olacaktır. Bunları düşünerek ve hareket ederek yalnız kalır mıyım korkusundan uzaklaşın. Unutmayın ki kendini içine kapanmayan hiçbir insan yalnız değildir.
Sizin için önemli olan bir diğer madde ise geleceğinizdir. Bunun için geleceğinizle ilgili önemli kararlar alıp güzel planlar yapın. Hayatınızın merkezine kendinizi oturtarak bunu yapın ki her hangi bir yıkılmayla karşı karşıya kalmayın. Bu planları yaparken her zaman en iyisi ve sizi her zaman en çok mutlu edenin olmasına da ayrıca dikkat edin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica