enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkta Yapılan Kadın Hataları!

Aşkta Yapılan Kadın Hataları!
A+
A-

Aşkta yapılan kadın hataları
Güven her ilişki için çok önemlidir. Ancak bazı kadınlar var ki sevgililerine ya da eşlerine güvenmedikleri için onları takip etmek, telefonlarını kurcalamak, bilgisayarlarına şifre atmak vs.. yollara başvururlar.
Aileleriyle ilgili her şeyi sevgililerine anlatan kadınlar büyük bir hata yaparlar. Unutmayın ki anlatacağınız her şey sizin için eksi v artı olarak geri dönecektir. Ancak erkekler her detayı bilmek ve bir anda öğrenmek istemezler.
Her tartışmada, kavgada ya da her istekte onun için kendinizle alakalı şeylerden vazgeçmek hatasına düşmeyin. Unutmayın sizin için bir şey yapan erkek yoksa karşınızda sizde yapmayın.
Kadınlar daha ilişkinin en başından itibaren sürekli sevgilisinin ailesiyle tanışırlar ve çok sıkı bir bağ kurarlar. Ancak bu yanlış bir düşüncedir. Yaptığınız bağ kurma meselede aranızda yaşanacak bir sorunda hemen ortaya çıkacaktır.
Aranızda ne olursa olsun arkadaşlarınız her şeyi bilmek zorunda değildir. Sürekli aranızda olan şeyleri başkalarına anlatıp sevgilinizi onlara kötülemeyin ve bu hataya düşmeyin.
Sevgilinizin üstüne çok düşmeyin ve onsuz bir yaşam düşünmediğini ona hissettirmeyin. Unutmayın vazgeçilmez olduğunu hissettirdiğiniz zaman ilk vazgeçeceği kişi sizsiniz.
Tartışmalarınız var anlaşamıyorsunuz. Çok normal bir durum. Ancak bu gibi durumlarda ağlayıp duygu sömürüsü yapmayı yada yalvararak kendinizi küçük düşürmeyi tercih etmeyin. Kadınların en çok yaptığı hatalardan birisidir bu. Bırakın onsuz olabileceğinizi hissetsin ve geri dönsün kaçan kovalanır unutmayın.
İlişkiniz kötü zamanlar geçiriyor olabilir. Ancak sevgilinizi cinsellikle elde tutmayı denemeyin. Bu sevgilinizin sizden cinsel yönden de bıktığı zaman yapacak hiçbir şeyiniz kalmadığını gösterir.
Sevgilisi için herkesle tartışan kadın hayatının hatasını yapmış olur. Aklınıza sokun ki bugün var olabilir ancak yarın yanınızda olacağını bilemezsiniz. Ama aileniz öyle mi? Onlar her anınızda sizinledir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica