enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkınızı Kurtarmak İçin Deneyin..

Aşkınızı Kurtarmak İçin Deneyin..
A+
A-

İlişkiniz de ters giden bir şeyler var ve artık ayrılık noktasına mı geldiniz? Siz ayrılmak istemiyorsunuz ancak sevgilinizin ille de ayrılık mı istiyor? Hemen ayrılığı kestirip atmayın. Sevgilinizi suçlamayın. Belki de fark edemediğiniz bir çok şey vardır. Biraz düşünün ve ilişkinizi kurtarmak için bunları deneyin. Üstelik çok düşünmeyeceksiniz biz size zaten yapmanız gerekenleri söyleyeceğiz.
İlişkinizde zor dönemler geçirebilirsiniz bu gayet normaldir. Ancak bu dönemde yapıklarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sevgiliniz ayrılmak istediğinde ona saygı duyun ve medeni iki insan gibi karşılıklı oturup konuşun. Asla ağlamak gibi bir hataya düşmeyin. Bu sevgilinizin gözünde küçük düşürecektir. Ve istemeyerek sizinle deva etmek durumunda kalabilir. İstemediği halde sizinle birlikte olmasını istemezsiniz herhalde. Bırakın düşünsün ayrı kalsın denesin eğer dönerse zaten seviyordur ancak hala ayrılmak istiyorsa dur demeyin asla.
Aşkınızı Kurtarmak İçin Deneyin
Sevgilinizle aranızda ki ilişkiyi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Beni seviyor mu? Benimle ciddi bir gelecek istiyor mu? Ben onu seviyor muyum? Bu bağlılık mı? Alışkanlık mı? Yoksa aşk  mı? Öncelikle bunları sorgulamanız ve kendi mantığınızda bunun cevabını bulmanız gerekiyor. Bu durumda gerçekten hissettikleriniz ve sevgilinizin size karşı hissettiklerini anlayarak kendinize bir yol çizebilirsiniz.
Kendinize değer vermekten asla vazgeçmeyin. Sizin için en önemli kişi siz olmalısınız. Kendinize zaman verin, sizi üzecek şeylerden uzak durun ve ne olursa olsun kendinizi küçük düşürmeyin sevgiliniz karşısında. Kendinizi düşünün ve kendinize zaman ayırın. Kendinizi önemsemeniz ve kendinize değer vermeniz çok önemlidir. Uzun zamandır yapamadığınız birikmiş şeyler vardır hayatınızda onları yapmayı deneyin. Hobileriniz, saçlarınız, arkadaşlarınız, yardım kurumları vs.. ortamlarına girerek hayatın yerinde devam etiğinde emin olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica