enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkınızı Arttırmanın Yolları

Aşkınızı Arttırmanın Yolları
A+
A-

Aşkınızı Arttırmanızın Yolları
Kimi ilişkilerin bir zamandan sonra sevgi ve aşkın azaldığını bağların koptuğunu duymuşuzdur. Peki buna sebep olan ne? İlişkinizde yolunda gitmeyen ne? Neden kopukluklar meydana geliyor? Sevmiyor mu artık sizi? Hayır sadece bir alışkanlık durumu meydana geliyor? Monotonlaşmasın ilişkiniz. Okuyun ve neler yapmanız gerektiğini öğrenin.
Artık sürekli aynı kelimeleri kullanmayın. Aşkım, bir tanem, canım vs.. bunlardan vazgeçin erkekler kimi zaman sadece isimlerini duymaktan fazlı bir haz alırlar. Erkeklerin üzerinde isimlerini duymak bazı aşk kelimelerini duymaktan daha etkilidir. Sevdiği kadından ismini duymak erkek için onu düşündüğünün kanıtıdır. Onu sevdiğinizi söylerken bir de ismiyle hitap ederek söylemeyi deneyin. Özellikle tutkulu bir sevişme sırasında adını fısıldayarak erkeğinizi delirtmeyi başarabilirsiniz
Bilindiği gibi erkek hormonları kadınlarınkinden farklıdır. Kimi zaman onunla sadece seks veya cinsel şeyler konuşmanızı bile isteyebilir. Bu durumda yapacağınız şey onu mutlu etmek için arada sırada imalı mesajlar atarak onun erkeklik duygularını kabartmak size karşı daha fazla istek ve arzulu olmasını sağlamak olacaktır.
Erkekler kimi zaman direk seks yaşamaktansa zor ortamlarda kendilerini şehvetlendiren durumları daha çok severler. Bir deneyin isterseniz. Okulda, iş yerinde, otobüste çaktırmadan haz noktalarına dokunun ve geri durun. Onu direk olarak yakınlaşmaya çekmenizden daha etkili olacaktır ve size karşı daha çok istekli olacaktır. O anda sizinle birlikte olmak delice sevişmek için elinden geleni yapacak kadar çıldırabilir.. Günlük işlere koştururken ya da baş başa olmadığınız ortamlarda gizlice dokunarak onu çıldırtmayı deneyin.
Erkekler için önemli olan şeylerden birisi gizemli olmaktır. Eğer aşk hayatınızın yolunda gitmesini istiyorsanız bir de her şeyi direk anlatan, konuşan biri olarak değil gizemli olan biri gibi davranın eminiz ki size kaşı daha farklı olacaktır.Şunu aklınızdan çıkarmayın ki, gereksiz konuşarak hem karşınızdakini sıkabilir hem de size karşı beslediği hisleri olumsuz yönde etkileyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica