enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkı Ayakta Tutan Söz ‘ Seni Seviyorum’

Aşkı Ayakta Tutan Söz ‘ Seni Seviyorum’
A+
A-

Aşkı Ayakta Tutan Söz ‘ Seni Seviyorum’
Kadınlar ve erkeklerin yaşadığı büyük sorunlardan irisidir. Sevgi sözcüklerini söylemek ve karşılığını almak. Kadınlar her anlarında sevgililerine, eşlerine seni seviyorum derler. Doğal olarak bunu onlardan da beklerler. Ancak erkekler gibi sürekli bunu söylemeyi sevmezler. Erkekler bunun eksikliğini yaşamazlar, çünkü kadınlar zaten her anında seni seviyorum dedikleri için erkekler farkında bile olmazlar ancak kadınlar bunu duymak isterler.
Kadınlar yapıları gereği her zaman duygusal boşlukta oluyorlar. Çünkü kadınlar her zaman duygusal, hassas, narin yetiştiriliyor. Sevgi, emek, aşk, aile her zaman bunların yükümlülüğünü yaşar kadınlar. Ancak erkekler ise daha çok maddiyat olarak yetiştirilir. Ev geçindirme, aile babası olma vs.. bunlar tamamsa her şey tamamdır erkeklerin gözünde. Kadınların ihtiyaçlarının sadece maddiyatla karşılandığını düşünürler. Ancak düşünmedikleri bir şey daha farklı bütün gün çalışıp işten geldikten sonra söyleyecekleri tek söz seni seviyorum kelimesi onları farklı bir ortama sokacaktır.
Erkekler sürekli sen seviyorum demeyi sevmedikleri gibi birde bu konuda çok sıkıldıklarını dile getirirler. Onlara göre seni seviyorum demektense bunu içten hissetmek daha önemlidir. Bu konuda hiçbir zaman uyuşamazlar kadınlarla ancak bilmedikleri bir şey var ki kadınlar bunu hissetmenin yanı sıra duymayı da çok isterler.
Çok sorun yaşanan şeylerden biriside kişilerin birbirlerine uyum meselesidir. Siz farklı iki kişi bir hayat kurmaya çalışıyorsunuz ve bu durumda karşı tarafın hep size göre davranmasını istiyorsunuz. Ancak bu çok büyük bir hatadır. Yapılan her davranışı kendiniz göre değerlendirmeyin. Sizi kırdığı düşünün gelip size sadece sarılarak sizden özür dilemiş gibi hissedebilir kendini. Ben olsaydım şöyle yapardım, böyle yapardım diyerek onu değiştirmeye çalışmayın. Bu bir eleştiri ve suçlamadır.
Kadın olsun erkek olsun farklı davranış noktaları vardır ve asla eleştirilmeyi değiştirilmeyi kabul etmezler. Siz ve o farklı kişiliksiniz ve zaten anlayışın olduğu yerde birbirine alışmak uyum sağlamak için çabalar da olacaktır. Sadece karşılıklı iki taraf olarak tartışma durumlarında kendinizi diğer tarafın yerine koyun ve tekrar karşı tarafı eleştirin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica