enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşkın Sonunu Getiren Hatalar..

Aşkın Sonunu Getiren Hatalar..
A+
A-

İlişkinizde son zamanlarda değişiklikler olduğunu fark ettiniz ancak ne olduğunu biliyorsunuz. Eskisi gibi olmayan bir ilişkiniz olduğu nu mu düşünüyorsunuz? Birlikte vakit geçiremiyor, mutlu olamıyor, eğlenceler gülmeler olamıyor mu ilişkinizde? Sorun ne peki sevmiyor musunuz artık birbiriniz ?yoksa aşk mı kalmadı artık? Evet aşkınız bitmiş olabilir. Peki aşkınızın bitmesine neden olan ne? Birbirinize karşı saygınız aşkınızla bire bir örtüşmektedir. Saygının olmadığı yerde ne yazık ki sevgi de olmaz. Ne yapıp edip aranızda ki saygı sınırlarına çok dikkat etmelisiniz. Sevginiz bittiğinde saygınızın olması hoş bir durumdur, ancak sevgi varken saygı olmazsa emin olun bu siz bile istemezsiniz.Güven ilişkiniz için çok önemli bir durumdur.
Aşkın Sonunu Getiren Hatalar..
Güven olmadan ilişkinizin asla yürümeyeceğinden emin olmalısınız. Eğer sevgilinize güven duymuyorsanız o ne yaparsa yapsın kendisine inandıramaz sizi ve bir yerden sonra artık o da sizde pes edersiniz. Güven çiftlerin arasında baş tacı olması gereken bir kural. Güvensizlik duygusunun başladığı yer de aşk biter. Çiftleri arılığa eşleri boşanmaya getiren en büyük sorunlardan birisidir iletişimsizlik. Eğer sevgilinizle aranızda iletişim sorunu yaşıyorsanız bu sizin ilişkinizin kopacağı anlamına gelecektir. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olmayan, konuşmak istediğinizde konuşamadığınız, kendinizi ifade edemediğiniz biriyle ne kadar sürer ki hayat merak edici bir durumdur. Çiftler arasında ki diğer sorunlardan birisi de cinsel uyumsuzluktur.
Sevgilinize artık hiçbir şey hissetmiyor musunuz? Ona dokunamıyor ve yaklaşamıyor musunuz? Yaklaşsanız bile ondan hiçbir zevk alamıyor musunuz? İşte bu da ilişkinizin bitmesine neden olan en büyük sorunlardan birisidir. İnsan dokunamadığı, hissedemediği yada dokunsa bile zevk alamadığı biriyle ömür geçiremez. Bir diğer sorunda artık her sorunda birlikte olamayacağınızı düşünmek ya da bitecek nasıl olsa diye ilişkinize bakmak olacaktır eğer ilişkinizden zaten bir umudunuz yoksa o ilişkinin düzeleceği varsa da düzelmeyecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica