Kadın.Net

Yatak Odasında Süpriz Var!

Yatak Odasında Süpriz Var!

Eşinize artık güzel bir sürpriz yapmanın zamanı geldi ve geçiyor. Ancak nasıl güzel bir sürpriz yapacağınızı bilmiyorsunuz. Biz size güzel bir öneride bulunabiliriz. Ayrıca öyle çok masrafa gerek bile olmadan hoş, ateşli ve güzel bir gece için bunları uygulamanı yeterlidir. Eşiniz ile unutamayacağınız saatler yaşamanız hiç zor değil. Odanızda birkaç küçük detay değişiklikleri yapmanız yeterli olacaktır. Mesela yatak örtülerini değiştirin ve sade beyaz tonlarını seçin ya da kırmızı aşkın ve seksin rengini.
Yatak odasında süpriz var
Güzel ve özenli bir şekilde yatağınızı düzenleyin ve geceye odaklayın kendinizi. Yatak odanızı sevgilinizin sevdiği gül yapraklarıyla donatın. Yerler, yatağın üzeri, komidinler vs.. kısacası sevgilinizin adım atacağı her yeri donatın yapraklarla. Odanıza giden yol üzerinde duvarlara ve kapılara küçük notlar asın ve sevgilinizin daha odaya gitmeden heyecanlanmaya başlasın. Odanın içinde de yatağa kadar devam etsin bu notlar ve karşısında onun için aldığınız seksi bir gecelik olsun. Odanızın bütün perdelerini kapatın ve mumlarla ışıklandırmalarla süsleyerek onu cezbedin.
Gördüğü manzara karşısında mutluktan havalara uçtuğunu görmek sizin içinde mutluluk verici olacaktır. Oda karanlık olduğu an da odanın dört bir yanını mumlarla süsleyin ve bütün mumları yakın. Mumların getirdiği romantizmi hepimiz biliyoruz.Gecenizi daha romantikleştirmek ve alevlendirmek istiyorsanız bütün bunların yanına olmazsa olmaz romantik bir müzik ve bir kadeh şarabı da unutmayın. Şarap aşkın simgesidir unutmayın. Zaten bütün bu hazırlıkları eşinizi size karşı aşkla doldurmaya aşkını alevlendirmeye yetecekte artacakta.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica