enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşk ve Evlilik

Aşk ve Evlilik
A+
A-

Bir erkek ne kadar muhteşem olursa olsun kadının bulacağı bir kusuru mutlaka vardır ki zaten muhteşem erkek muhteşem kadın yoktur diyebiliriz. Bütün insanların iyi ve kötü olmak üzere bir çok huyu vardır. Karakteri kötü olarak kimseyi algılamak doğru değildir. Herkezin kendine özgü bir karakteri ve davranış şekli vardır. İnsanlar eş bulurken mantık evliliği denilen çerçevede bu olay devreye girer ve sadece karakter ve kişilik odaklı bir arayış meydana çıkar. Çoğu insan aşka inanır ve aşk evliliği ara aşık olduğu kişinin karakterini aşk bitmediği sürece önemsemez.
Aşk ve evlilik
Her insanın kendine özgü olan huyları herkez tarafından kabul edilemez olsada seven ve aşık olan kişi onu her haliyle aşık olur ve sever. Aşk yaşanması gereken muhteşem bir duygudur ve aşkı yaşayanlar kesinlikle karşı tarafın kendisine ters gelebilecek hiçbir kötü huyuna dikkat etmez. Kadınlar aşık oldukları erkekleri sever aşk hisleri azalsada eşlerini sevmekten vazgeçmezler. Kadınlar erkekleri ilk gördükleri günkü gibi her gün her dakika görmek isterler. Bunu hiçbir insanoğlu başarmış değildir. İnsanlar heran aşkla sevgiyle dünyaya bakamayabilir. Özelliklede erkekler gün boyu çalışıp yorulan erkek aslında ilgi bekler evine geldiği zaman sevgi şefkat ister erkekler ne kadar güçlü görünmeye çalışsalar bile mutlaka şefkate ihtiyaç duyarlar.
Oysa ki kadınlar sürekli erkeğin ilgi göstermesini bekler ve sadece erkeğin görevi olarak düşünür. Oysaki eskilerden gelen en güzel sözdür o ”yuvayı dişi kuş yapar”. Kadınlar daha şefkatli daha sevgi dolu olmalıdır. Erkek evine gelmeden evinin hayalini kurup heyecanlanmalıdır. Bunu sağlayacak olan kadındır. Kadın sürekli olarak ben ben ben diye yaklaşır dır dır boyutuna ulaşırsa erkeğin eve gelebilme heyecanıda okadar azalır. Erkekleri sürekli çalışan bir aşk makinesi sevgi yumağı göstermesi gereken bir varlık olmaktan çıkarın ve kadınların erkeklere bu şekilde yaklaşarak onunda etkilenip daha sevgi dolu yaklaşmasını sağlayın.
Kadınlar erkeklerin genellikle romantizimden uzak ve ruhsuz olduklarını düşünselerde erkekler içlerindeki aşkı sevgiyi muhabbeti ortaya çıkaracak kadın ister. Kadınlar her görevi erkeğe yükelyip bütün gün temizlik yaparak yorulmanın çok büyük bir iş gibi olduğunu düşünür. Oysaki bir erkek evde koltuk altını çekip temiz olmuşmu diye bakmaz. Erkek eve geldiğinde neşeli kadın sevgi dolu eş ister.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica