enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşk Sonucu Evlilik

Aşk Sonucu Evlilik
A+
A-

Aşk Sonucu Evlilik
Uzun süreli bir ilişkiniz var ve artık her şeyi evliliğe dökmek istiyorsunuz. İlişkinizin gerçek mi yoksa yalan mı olduğunu anlamak çokta zor değil aslında. İlişkinizin samimiyet ve yakınlık derecesi sizin yakın olma durumunuza bağlı. Yapılan araştırmalarda “Biriyle yüz yüze görüşmek gerçekte onun kim olduğunu anlayabilmek adına en iyi yoldur’’ diyor araştırmacı.
Yapılan araştırmalar ve kişilerin ilişkileri göz önüne alındığında her zaman söylenen bir gerçek var ki o da ilişkinizin sağlam olması için arada ki iletişim ve bağı koparmayın, aksatmayın. Normal zamanlar da zaten kendinize uyum sağlayan birisini bulmak çok zordur. Hele de siz internet ya da arkadaş aracılığıyla tanıştığınız uzakta olan biriyle bir ilişki yaşıyorsanız onu yakından görmeden ve konuşmadan o kişinin nasıl birisi olduğunu anlamak çok zordur.
Bu durumda iletişimin çok olması ve sağlam olması çok önemlidir. İletişimin az olduğu yerde, yakınlaşma, güvensizlik, şüphe, anlaşmazlık vs.. bir çok ilişki adına sorunlar yaşanacaktır. Bunlarda ilişkinin evliliğe değil ayrılığa dönmesine neden olacaktır. Çok görülen ve çok yaşanan sorunlardan birisidir bu.
Bu gibi durumlarda iletişimi arttırıp bir birinizi anlamaya ve dinlemeye özen gösterin. Birbiriniz hakkında ki düşüncelerinizi ve davranışlarınızı değerlendirin konuşma ortamı sağlayın ve gözden geçirin. Çünkü düzenli iletişim ve birbirini dinleme iyi bir ilişkinin anahtarlarıdır.
Ancak bazen sadece bunlarda yetmiyor. Gerçek bir ilişki ve aşk düşünüyorsanız unutmayın ki hiçbir şey size engel olamayacaktır. Sadece internet ve telefon sizin uzaktan ilişkiniz ayakta tutabilecek kadar anlayışlı ve aşka dolu olmanız gerekiyor. Aşkınız için güzel ortak planlarda bulunun ve uygulamaya çalışın. Unutmayın bir yerde bazı şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir. Bunları tek taraflı yapmayı beklemeyin asla.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica