enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aşk mı? Para mı?

Aşk mı? Para mı?
A+
A-

İlginç bir başlık gibi gelsede hayatta her zaman aklın bir köşesinde bulunan bir düşüncedir. Özellikle kadınlar tarafından düşünülen ve hayat kurtarma olarak görülen zengin bir eş hayali hayatınızda sizi mutsuz olmaya götürür. Zenginlik bir ömür boyu garantisi olmayan ve gelebilecek bir felaket ile sonlanabilecek ve kaybedilebilecek bir durumdur. Aşk ise gerçek manada yaşanan aklın başından gittiği gözlerin karardığı dizlerin bağının çözüldüğü aşk bir ömür sürendir. Eşlerin birbirlerine gerçek anlamda aşık olmaları sonucu o ilişki bir ömür vazgeçilmez olarak yaşanır.
Aşk mı Para mı
Aşık oldum evlendim aşk gelip geçici sözleri sadece aşkı gerçek anlamda yaşamayan ve aşık olduğunu sanan insanların söylemleridir. Gerçek aşk hiç bitmez ayrılık yaşansa dahi o aşk unutulmaz olur. Aşk bir çok insanın yaşadığı veya yaşadığını sandığı güzel bir duygudur. Önemli olan gerçek aşkı bulabilmektir. Kendinizi denemeniz gereklidir. Onsuz bir hayat nefesinizi kesiyorsa, adı geçtiğinde tepeden tırnağa titriyor ve terliyorsanız aşkı bulmuşsunuz demektir.
Gelip geçici bir kalp çarpıntısı ve mantığın devrede olduğu aşk aşk değildir. Kadınlar için zengin yakışıklı bakımlı bir erkek aşık olunabilecek potansiyelde görünür ve bir çok kadın bu tip erkekle karşılasınca kalp çarpıntısı yaşar ve aşık olduğunu düşünür. Aşk böyle yaşanmaz. Aşk zenginliğe bakmaz. Erkekler içinde güzel, seksi kadın aşık olunabilecek bir kadın olarak görülür yanına yakıştımı herkes beğendiğimi aşık oldum sanar.
Aşk buda değildir. Bir anda gelen aşk karşınızdakini size öyle bir gösterirki sizde ne olduğunuzu anlamazsınız. Aşkı yaşarken gözünüz bir ömür kör olur. Gelip geçici değildir. Özellikle karşılıklı yaşanan en yüksek dozda aşk bitmez. İki tarafta birbirini kaybetmekten korkar onsuz yaşayamayacağını düşünür o duygudan eksik kalmak onun acısını yaşamak istemez ve bir ömüz bu aşk aynı dozda devam eder. Hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız aşk duygusunu beklentisiz yaşayın.
Bazen platonik aşklarda insanı mutlu eder. Hayata bağlar tabi platonik aşk yaşarken mantık kaybedilmemeli uzaktan uzağa heyecanını yaşayın yeterlidir. Kendinizi kaybedip hayata küsmeden yaşanabilecek hafif dozlu bir aşk size iyi gelebilir. Herşeyin bir karşılığını beklemeyin bu hayatta aşık olduğunuzda da uzaktan uzağa kendi içinizde hayal kurarakta geçici aşklar yaşayabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica