Kadın.Net

Araştırmalara Göre En Sevilen Burç Hangisidir

Araştırmalara Göre En Sevilen Burç Hangisidir

Burçlar pek çok insanın hayatının vazgeçilmezidir. Gezegenler ve yıldızların konumlanmasına bakarak insan karakter ve davranışlarında ne gibi değişikliklere sebep olacağını söyleyebilmek de pek çok insanın ilgisini çeken bir konu. Malum 12 burç var ve her biri güneş burcu, ay burcu, yükselen, alçalan derken pek çok etkene sahiptir. İnsan hayatını bu kadar etkileyen burçların da elbette iyi ve kötü yanları var. Genel görüş ise bazı burçların diğerlerine daha ağır bastığı yönündedir. En iyi burç sıralaması yapmak, bu denli göreceli bir konuda her ne kadar çok mümkün olmasa da, yapılan araştırmalar ve anketler sonucunda elde edilen bazı sonuçlara göre “ en sevilen burç ” adayı olabilecek burçlar Boğa Burcu ve Terazi Burcu. Bunların yanı sıra çok enerjik ve aktif özellikler gösteren bir diğer ateş grubu burcu Aslan Burcu da sevilen burçlar arasındadır.

Burçların “En”leri

En Sevilen Burç konusunda Sırayla gitmemiz gerekirse:

En Sevilen Burç Ateş Grubu Burçlarıdır.

en sevilen burç
Koç burcu en aktif burçlardan biri. İnadı ve öfkesi ile bilinir ancak klasından ödün vermez. Fiziki olarak daha dayanıklı oldukları bilinir ve liderlik vasıfları ile saygın bir kişiliğe sahiplerdir.
Aslan en dediğim dedik ve yüksek sesli olan bu burcun insanında şeytan tüyü vardır. Her ortamda herkese kendilerini kolayca sevdirebilirler.
Yay atletik, güzel gülen, müzisyen ve eğlenceli kişiliğe sahip bir burçtur. Yay kadınının duygusal yapısı güçlü bir vicdan sahibi olmalarına ön ayak olur.

Toprak Grubu

burclarin en sevilen ozellikleri Araştırmalara Göre En Sevilen Burç Hangisidir 4
Boğa’nın en sevilen burç olarak seçilmemesi için hiçbir neden yok. Varlıklı, şanslı, komik ve iyi görünümlü olarak bilinen bu burcun mensupları ortamların aranan ismidir her daim.
Başak en tertipli düzenli burçtur. Başarılı oluşunu da bu tertip ve düzene borçlu olduğu söylenebilir.
Oğlak çekiciliği ve gizemli oluşuyla dikkat çeker. Mantıklı yönü ile kendi fırsatlarını kendisi meydana getirir.

Hava Grubu

burclara gore en sevilen ozellikler nelerdir Araştırmalara Göre En Sevilen Burç Hangisidir 5
İkizler her ne kadar sosyal mecralarda insanlar ilk etapta ikizler olduklarının bilinmesinin sıkıntısını çekseler de keyifli sohbetleri ve sanatçı kişilikleri ile pek çok insanı kendine hayran bırakan bir burçtur. Anlayışlı ve uyumlu oluşu da bir artı puan oluşturur.
Terazi en dingin burçlardan biri olan bir hava grubu üyesidir. Çok iyi resim yaparlar ve bakımlıdırlar.
Kova mantığın ve başarının burcudur. Hava grubu olan kovalar sakin yapıları ve üretken oluşları ile adeta bir kriz yönetimi uzmanı sayılırlar.

Su Grubu

burclarin en sevilen ozellikleri nelerdir Araştırmalara Göre En Sevilen Burç Hangisidir 6
Yengeç burçları şakalar yapmayı seven, duygusal yönlerini sanata çevirebilen buna rağmen şanstan yana sıkıntılar çeken bir su grubu mensubudur.
Akrepler en çekici burç olarak bilinirler. Su grubunun lideri olan bu burç, zekası ve imajı ile sosyal ortamlarda ilk dikkat çeken insanlar olma özelliği gösterirler.
Balık ise en duygusal burç olarak bilinir. Anlayışlıdırlar ama bu size alınmayacakları anlamına gelmez. Yüksek sesli konuşurlar ve bu özelliklerini müziğe yönlendirmekte büyük fayda vardır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica