Kadın.Net

Ameliyatsız Estetik İle Kusurlarınıza Veda Edin!

Ameliyatsız Estetik İle Kusurlarınıza Veda Edin!

Hiç kuşkusuz güzel olmak her kadının hayalidir. Bunun için yıllardır birçok dermatolojik ürünler, besinler ve ameliyat teknikleri uygulanmaktadır.  Eskilerde güzelleşmek uğruna bıçak altına yatıp tonlarca para dökme devri artık eskide kaldı.
Yeni çıkan teknolojik ürünlerle ameliyat olmadan da kusurlu bulduğunuz bölgelerinizi düzelttirebilirsiniz. Siz değerli okurlarımız için ameliyatsız yapılan estetikleri araştırdık. Gelin hep birlikte inceleyelim.
 
estetiksiz ameliyet
 
ÇENE ŞEKİL BOZUKLUĞU: Kalıcı dolgu maddesi sayesınde çene ameliyatsız olarak küçültülüp ucu şekillendirilebiliyor. Ve yapılan operasyon ömür boyu kalıcılığını sürdürüyor.
BURUN DÜZELTME: Bazı uygun durumlarda bıçak altına yatmadan da burnunuzun şeklini değiştirtebilirsiniz. Burun ile dudak arasında açı düzeltilebilir, burun kemiği kamufle edilebilir, küçük hatalar düzeltilebilir.
YÜZ GERDİRME: Yüzdeki, yanaklardaki ve boyundaki hafif sarkmalar ameliyatsız olarak ip asma yöntemiyle düzeltilebiliyor.. Eriyebilen  ipliklerin kullanıldığı bu yöntem ile sonuçlar iki yıl kadar kalıcı olabiliyor.
DUDAK KALINLAŞTIRMA: Son yıllarda en çok tercih edilen ameliyatsız estetiklerin başında geliyor.  Dudağa uygulanan dolgu maddesi ile 2 5 yıla kadar kalın duduaklara sahip olabilmek mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica