enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aldatılıyor Olabilir Misiniz?

Aldatılıyor Olabilir Misiniz?
A+
A-

Kadın erkek hemen herkes hayatında bir kere olsun aldatıldığını düşünmüştür. Peki aldatıldığını kanıtlayabilmiş midir bilinmez. Ancak yapılan araştırmalara göre kadınlarda erkekler kadar aldattıkları halde erkekler çoğu zaman aldatıldıkları anlamıyorlar. Bunun sebebi sorulduğu zaman çoğu erkek bunu gururuna yediremediği için görmezden gelerek davranıyor. Ve kadınlarda erkeklerin bunu fark etmediğini düşünüyor. Bununla beraber kadınların aldatma konularında erkeklerden daha dikkatli davrandıkları da çok aşikar bir durumdur. Peki aldatıldığınızı nasıl anlarsınız? Buyurun okuyacağınız yazı size kolaylık sağlayacaktır.
Kadınlar eşlerinin yada sevgililerinin kendilerine karışmalarından şikayetçi olsalar da aldıkları kararları onlara danışmadan yapmıyorlar.artık sevgiliniz gitmek istediği yerleri, aldığı kıyafet ayakkabı vs.. şeyleri saçından makyajına olan her şeyi sormuyorsa biraz düşünün çünkü kadınlar kolay kolay bundan vazgeçmezler.
Aldatılıyor Olabilir Misiniz?
Eskiden bir kere çalan telefon hemen açılırken artık kolay kolay açılmıyorsa, size uzun süre dönmüyorsa ve her zaman bir bahanesi oluyorsa ki bu bahaneler sessizdeydi görmedim gibi basit şeylerse inanmayın aldatılıyor olabilirsiniz.
Çiftler arasında ki ilişkiler birbirlerine yansıtılır. Eğer sevgilinizle ya da eşinizle eski sağlıklı cinsel yaşamınız yoksa ve sizi suçlamak, sizle ilgili bahaneler üretmek yerine kendisini öne sürüyorsa umursamaz davranıp dönüp sırtını yatıyorsa şüphelenmekte haklısınız.
Farklı bir hat ve telefon kullanmaya başladıysa bunun sebebini sorun. Eğer kaçamak bir şekilde cevap veriyorsa ve türlü bahaneler uydurmaya çalışıyorsa peşini asla bırakmayın. Emin olunki sizden habersiz alınan bir hat varsa ortada bu işin arka planında farklı işlerde vardır .
Eskiden gitmekten çok hoşlandığınız cafelere artık gelmiyorsa sizinle vakit geçirmekten kaçıp kendi başına sürekli takıldığı bir cafe varsa artık bundan kaçmanın yolu yok. Bizce bu durumu araştırıp karşılıklı konuşmanız ve kabullenmeniz gerekmektedir aldatıldığınızı. Unutmayın ki size ilgisini kaybeden kadın teselliyi başka kollarda arayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica